Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! Ez már az volna? Induljun...

SOS! Ez már az volna? Induljunk, vagy ne?

Figyelt kérdés

Ma este 9 óra körül elkezdett keményedni a hasam, de nem "fáj", csak amikor bekeményedik, akkor egy nagyon enyhe nyomást érzek lent, nem kimondottan az a mindjárt megjön érzés, csak olyan furán nyomódik ott. Először 7 percenként keményedtem (már ha keményedésnek számít, hogy bekockul az egész hasam), utána volt két 5 perces, majd most legutóbb megint két 7 perces. Pihenésre nem múlik, nem is rendszereződik, ahogy a meleg fürdő sem hozott eredményt!

Ez már AZ volna? Vagy csak azért nem múlnak ezek a fura keményedések, mert képtelen vagyok megnyugodni? Melyik a biztos jel az indulásra?

(A párommal a keményedések kezdete előtt szeretkeztünk, de nem volt semmiféle vadulás, óvatosak voltunk.)


37+5 hetes kismama


2011. okt. 18. 22:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

szerintem ne hajtsd túl magad, inkább pihenj le. nekem fekvés közben álltak be a fájások rendszeresre. ja, és kérlek írj majd hogy mi a helyzet

2 gyerkőc anyukája, jelenleg 27 hkm

2011. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jelzek mindenképpen! És köszönöm az érdeklődést!
2011. okt. 19. 12:09
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsian várom,hogy mi újság van veled.

Pihenj amíg csak tudsz,mert,ha tényleg beindul nem lesz erőd a végére.

3 gyerekes anyuka

2011. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tegnapi 22:44-es válaszoló vagyok,én is követem az eseményeket és izgulok érted, csak eddig nem írtam,de mostmár azért jelentkezem! ;-)


Szerintem ha ilyen rég óta tart akkor elképzelhetetlen hogy ne induljon be hamarosan...

2011. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az első fiammal így vajúdtam! Csak nekem nem keményedett a hasam, csak az a nyomás féle volt meg ott lent. Én már a kórházban feküdtem eleve túlhordás miatt... Ezt a vajúdást reggel kezdtem és éjjel fél 1kor benézett a szülésznő, hogy miért nem alszok. Mondtam neki, mi a helyzet, meg azt is, hogy egy másik szülésznő azt mondta, hogy ha nem keményedek és nem rendszeresek a fájdalmaim, akkor még csak jóslózok. Nevetett az éjszakás szülésznő és elvitt megvizsgálni. 3 ujjnyi voltam már, egyből telefonált a dokimnak. Burkot repesztett, rá 25 percre felsírt a fiam.

Úgyhogy ennyit a rendszerességről és társairól.

2011. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia, milyen volt az éjszakátok? szorítok
2011. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem, már babázik.
2011. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia! Van már baba?
2011. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!