Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert igenytelenedik el a...

Miert igenytelenedik el a legtobb no szules utan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 12:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor leírom!:) Világéletemben sportoltam, mert tartani akartam a súlyom, mert alapjáraton attól is hízok,ha elmegyek a hűtő előtt. Úgy érzem,hogy azért,mert anno x éve leadtam 20 kg-ot büszke lehetek magamra. Talán büszkébb, mint te vagy más,mert nekem kicsit több munka odafigyelni pl. a súlyomra, mint annak, aki genetikailag nem ilyen.

DE! Ahogy terhes lettem bevallom, nem érdekelt,hogy este 10-kor kívánom a csokit (amit előtte soha). Megettem. Mert rosszabb volt az első pár nap,hogy sóvárgok utána. Híztam, sokat. Nagyon sokat. És ha hiszed,ha nem bár tudom,hogy le fogom adni, de biztos nem ez fog érdekelni az első pár hónapban, vagy az a legelső évben. Hogy igénytelen lennék ezért? Lehet! Nem érdekel! Ami az erőmből telni fog megteszem,hogy visszaszerezzem a régi külsőm. De hogy ebbe szabályosa beledögöljek (mint jó pár sztereotípiáktól félő anyuka), pusztán azért,hogy az utcán, vagy bárhol egy ismeretlen embernek megfeleljek, na ezt biztos nem fog előfordulni!:)

2011. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Na itt egy kicsit eltértünk a tárgytól itt nem a súlyfeleslegről van szó, hanem az igénytelenségről, a kettő nem ugyanaz. +30 kilóval is lehet csinosan öltözni, ápoltnak lenni.
2011. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én teljesen jogosnak érzem ezt a kérdést, és kíváncsian olvastam az összes választ :) Mindenki válaszában találtam igazságot (kivéve Sumergo-t...dehát tőle megszokhattuk, hogy imád kötözködni...ezért is nem értem az ő kiakadását a kérdéssel kapcsolatban, hiszen ő is ugyanúgy foglalkozik "más dolgával", mint itt akárki más...csupán nem vallja be - na róla ennyit :)) Hogy a kérdésedre is válaszoljak, én úgy érzem, hogy tényleg sok anyuka elhanyagolja magát, de nem csak rájuk jellemző, hanem a házas nőkre is...ahogy előttem is írta már valaki. Az teljesen más dolog, hogy még nagyon pici a baba, és éjjel-nappal sír, az anyuka nem figyel magára, főként ha nincs segítsége...viszont az igénytelenség tényleg jelen van nagyon sok nőnél, ami nem a kilókban, a melegítőben, a manikűr-pedikűrben stb nyilvánul meg. Hanem abban, hogy látjuk az utcán sétálni anyukát kislányával/kisfiával, és zsíros a haja, felveszi a fehér sportzokniját szandállal, valamint magára vesz még 5 göncöt amiknek közük nincs egymáshoz...vagy a másik, mikor valakinek szőrös, narancsbőrös a lába és felvesz olyan rövidnadrágot amiből mindene kivan...hogy miért? Mert férjnél van, van gyermeke, és úgy gondolja, hogy nem azért járja az utcákat a csemetével, hogy tetsszen bárkinek is...És ez nagy probléma, nem az miatt, mert megszólják az emberek, vagy kinevetik...hanem elsősorban azért, mert saját magukkal nincsenek megelégedve ezek a nők, és valahol boldogtalanok, mivel ha az ember lánya szereti, és megbecsüli saját magát, akkor szeretne tetszeni is mind magának/mind másoknak, mivel nekem egy nő se mondja, hogy nem lesz boldogabb, legalább is egy kis ideig, ha megdicsérik, hogy milyen szép, és jól néz ki...Szóval sztem ezzel elsősorban az a probléma, hogy sok nő házasság, és/vagy szülés után egyszerűen lemond nőiességéről...ami, hangsúlyozom, nem sminkben, fodrászban, drága ruhákban stb. kell, hogy megnyilvánuljon...hanem egyszerűen ápoltságban, és magunkra való odafigyelésben. Üdv
2011. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
61%

Szépen leírtad,de ezen megakadt a szemem,nem is értek egyet 100%- ig.

"vagy a másik, mikor valakinek szőrös, narancsbőrös a lába és felvesz olyan rövidnadrágot amiből mindene kivan"

Nem kötekedés,de hogy narancsbőrös valaki... az nem olyan,mint a hajat megmosni,vagy lábat borotválni!- csak hogy az említett példákat hozzam fel. És ha szereti valaki az olyan nadrágot,amiből kivan mindene? -még ha narancsbőrös is,de szőrtelenítve van?

Én azt mondom,hogy aki pl. ilyen nadrágot vesz fel,annak ellenére,hogy pl narancsbőrös, az elfogadja magát úgy ahogy van.-ahogy a párja is elfogadja Őt olyannak,amilyen.


Akkor én is igénytelen volnék,mert rajtam meg sok anyajegy van,nem szedettem még le csak 3-at, és mégis néha olyan van rajtam,ami nem takarja?- ezzel nem értek egyet!


Üdv: 3gyerkőcös

2011. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést én is feltettem, mielőtt szültem, és el is ítéltem azokat a nőket, aztán én is beleestem. A válasz: mert hulla fáradtak és nincs idejük. Tényleg nincs. 8 hónapos a kislányom, és még csak most kezdem összekapni magam...
2011. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a szőrös láb tényleg igénytelenség, a narancsbőr nem, viszont azt ilyen formán kitenni a kirakatba az ízléstelen. A hízás is természetes ilyenkor de mégse vesz fel magára valamit is adó nő haskivillantós pólót. Szóval nálam az igényességhez hozzátartozik az is hogy valaki tudja mit vehet fel az ízlésesség keretein belül.
2011. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
80%
13:45 vagyok. És a narancsbőrrel arra céloztam pontosan amit az utolsó válaszoló, úgy érzem, megértett...természetesen sok nőnek van narancsbőre, főként terhesen, és szülés után...világ életemben nádszál kisasszony voltam...most, 38 hetesen, hogy felszedtem "pár" kilót tényleg jól nézek ki...viszont narancsbőrös vagyok, ami soha nem voltam...és nagyon nem szeretem, viszont most elfogadom, de nem veszek fel olyan nadrágot, vagy pólót amiből "mindenem" kivan...amit esetleg gond nélkül felhúztam "narancsbőrtelenül" :) És azért nem, mert számomra is csúnya látvány, és tudom, hogy más számára is az...így amíg nem teszek ellene, és nem tornázom le, addig úgy öltözök, hogy így is szép legyek...és ne ízléstelen. Mivel nálam az is igénytelenség, ha ilyen apróságoknak tűnő dolgokkal nem foglalkozunk...mivel ez nem vesz időt, és pénzt sem igénybe, csak egy kis ízlésességet. Az anyajegyek pedig egy teljesen más "tészta"...és egyáltalán nem biztos, hogy elfogadja magát aki így öltözködik pl, mivel ismerek néhány hasonló nőt, csupán nem néz inkább tükörbe, és úgy gondolja, hogy ő úgy sem érdekel senkit, akkor akárhogy kinézhet...Remélem, hogy érthető amit leírtam, és nem szeretnék senkit megbántani, egyszerűen én ezt így látom...üdv
2011. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ezek a nők előtte sem voltak bombanők. Így nyilván amikor fáradtabbak és elfoglaltabbak, még annyira sem tudnak normálisan kinézni, mint előtte. Aki tudja a praktikákat, annak szülés után sem kell nagy erőfeszítés ahhoz, hogy jól nézzen ki.
2015. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!