Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert igenytelenedik el a...

Miert igenytelenedik el a legtobb no szules utan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 12:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Én nagyon sokat híztam a terhesség alatt (nem bagyok rá büszke de így alakult) 20 hónapomba telt mire rendbe hoztam magam!Nekem még akkor sem volt tökéletes, de a párom már leállított, hogy elég leygen ez a 19 kiló minusz!Majd esetleg később folytatom, de most állj!

Nekem sincs babysitterem, viszont amikor aludt akkor itthon végig tornáztam!A hajam sajna most is sokszor csutiban van, de úgy nem gáz, meg fel lehet azt is dobni!A körmömre is odafigyelek, de fodrászhoz és kozmetikushoz én sem járok, mondjuk nme is jártam szinte soha!


Én szeretném ha a lányom (hamarosan két gyerkőcöm lesz) büszkék lennénenek rám, hogy fitt és csinos anyujuk van!Az meg hogy a ruhák...Hát nálunk mindenki csinosan jár!


Lehet az egy vagány melegítő is, ha az a kényelmes a játszón, de csinosan!


Én mindig ilyen voltam, nekem ez fontos!Az egész családomra vonatkoztatva!

Pedig én is fáradt vagyok sokszor de cél ha ott van akkor érdemes...

2011. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
42%
Hú de suttyó vagy utolsó! Előbb írta hogy külföldön él és talán ott nem áll rendelkezésére ékezetes billentyűzet... Egyébként én is így látom amikor felszállok a buszra vagy elmegyek egy játszótér mellett hogy slamposak és igénytelenek a nők. És nem pici baba mellett hanem 2-3 éves gyerek mellett is. Pontosan ez a kinyúlt, koszos melegítő, kitaposott cipő, zsírosan lógó, lenőtt haj amit én is látok. És bizony nem pénz kérdés hogy normális, nem kinyúlt ruhát húzol fel, vagy legalább kimosod és nem koszosan hordod. Nem pénz kérdés hajat mosni és rendesen megfésülködni sem és még egy sor dolog nem pénz kérdés. A kérdező is írta hogy Ő sem jár folyton fodrászhoz meg kozmetikushoz, anélkül is lehet igényes valaki. Én egyébként láttam szülés után olyan nőt a szobában aki a haját vasalta, sminkelt és a körmét reszelte hogy ha jönnek a látogatók akkor normálisan fogadja őket. Csak akarat kérdése.
2011. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
38%
Elég vicces hogy te osztod ki a kérdezőt és közbe annyi eszed sincs hogy egyedül kitaláld,azért ír ékezet nélkül mert külföldön nincs ékezetes billenytyüzet.Nem dicsekedett a tökéletes életével,csak feltett egy kérdést.
2011. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
32%
bocsi, nem utolsónak szólt az előbbi hanem az utolsó előttinek.:)
2011. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Utolsonak: Orulok, hogy ilyet is lehet olvasni.


Utolso elottinek: azert vagyok ilyen "igenytelen" es irok ekezetek nelkul, mert nem magyar a billentyuzetem.

Az eletem cseppet sem tokeletes, de probalom azza tenni.:)

Azzal hogy nem vagyok lestarpalt, besavanyodott, otthon ulo duci anyuka.

Nem mondhatnam hogy sokat koltok magamra, sot! 3 honapja latott fodrasz. Megsem vagyok igenytelen.

Viszont, mint a kornyekemen az osszes kisgyerekes, babas no, festem magam, es tornazom (most nyomtam le egy fel orat, meg alszik a lanyom).

Amugy gyermekpszichologus vagyok. Tehat nem abbol all az eletem, hogy a tukorben bameszkodom.

2011. okt. 4. 15:53
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Én talán 1-2 ilyet láttam, többségében nagyon szépek és igényesek az anyukák, sőt némelyikük jobban néz ki szülés után, mint előtt. Pedig ez is Magyarország, amit én látok.
2011. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Akkor valoszinuleg en jarok olyan helyekre, hogy ezt tapasztalom, mar amikor otthon, Magyarorszagon vagyunk.

Sajnos ket egyetemi baratnombol is igenytelen anyuka lett. Pedig igaza van az egyik elozo hozzaszolonak. A hajmosashoz nem kell penz!!!!!

Meg ha maradt egy kis felesleg, akkor is fel lehet oltozni szepen, ha meg a kinaibol is.


Koszi a valaszokat lanyok! Egy felmereshez kellettek.

2011. okt. 4. 16:04
 18/38 sumergo ***** válasza:
63%
Oké, de mire jó mások életével, külsejével foglalkozni???? Miért fáj az nektek, ha másnak máshogy jó. Ha leírnátok részletesen ti mit hogy csináltok, tuti biztos, hogy abban is találhatna még akár a zsíros hajú is kivetnivalót. Ez a tipikus a más szemében a szálkát, a sajátomban pedig a gerendát sem.... Mellesleg nem hiszem, hogy aki nem festi magát, az igénytelen,(a párom kifejezetten utálja, ha festem magam). A ruhákat pedig a kínaiban is pénzért adják. Higgyétek el, van, akinek nem futja rá. Az ékezet pedig csak beállítás kérdése, pár kattintás mindössze (5 másodperc)!
2011. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
32%
Ez csak egy kérdés volt, mi a baj, célba talált nálad? Nekem is feltűnt, nem csak a kérdezőnek, ennyi. Persze nem fogok odamenni a játszótéren az anyukához hogy ugyan miért nem mossa a ruháját meg a haját mert nincs közöm hozzá, de egy anonim fórumon már csak meg lehet kérdezni, vitatni nem?
2011. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Èn már írtam és én is külföldön élek.

Itt is sokkal igényesebbek a nök mint otthon. Pont azt beszélgettük, hogy otthon két kategória van aki csinos és admagára és aki csöppet sem tesz a külsejéért.

2011. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!