Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bosszant, hogy a legtobb...

Nem bosszant, hogy a legtobb bebifelsoknek, kabatnak, pulcsinak kapucnija van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
De igen. Mindig olyat keresek aminek nincs. De az kevés. Nekem elég ha az overálon van, vagy a kiskabáton.
2010. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött holmikon nagyon idegesített, és talán akkor kezdtem el kedvelni őket, amikor 10-11 hós lett a lányom. Még az is idegesített, ha sima kis nadrág és pulcsi volt, mert az mindig felcsúszott.
2010. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem rajta.Főleg mikor mentünk valahova, azmég egy plussz volt rajta.De ha csak úgy elaludt is meleg volt a fejecskéjének.:-)
2010. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

szia! én kifejezetten utálom a kapucnis baba cuccokat! ha sétálni megyünk, nem győzöm tuszkolni ide-oda, hogy ne zavarja a fiamat (14 hónapos most).

tudom, hogy nagyon divatos, de semmiképp sem praktikus... fel sem tudom rakni a fejére, többnyire ezek csak dísznek vannak...

de hát ez van. és ez legyen a legbosszantóbb dolog az életünkben :)

2010. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Édesek az biztos,de hogy praktikus e.....

állandóan odagyűrödik,úgy hogy szinte ki akar törni a pici feje.Nem igazán vagyok oda árte.

2010. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Addig nagyon zavart amíg nem ült a babakocsiban a lányom, aztán már megszerettem. Gyakran használjuk ha az autóból csak beugrunk valahová, nem húzok rá sapit csak a kapucnit afejére csapom. Viszont eleve kapucnis kabát alá nem adom.
2010. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én imádom a kapucnis dolgokat.Nem vettem észre,hogy zavarná a fiamat sem.Szerintem praktikus is,és jól is néz ki.
2010. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, tavasszal és ősszel nagyon raktikus szerintem, egy-egy délutáni sétánál, amikor nappal már meleg van, de hamar lemegy a nap, és hirtelen hűvösebb lesz. Nálam már előfordult, hogy nem volt nálam kis sapi, és elhúzódott a séta, akkor jó szolgálatot tett a kapucni a kis buksiján. De a vékony sapira is rá szoktam húzni, plusz egy réteg, ami melegít, és a lányomat nem zavarja.
2010. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amit nagyon sokat használunk arról lebontottam varrásnál.Majd Anyósom visszavarja ha már nem használjuk.
2010. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én szeretem a kapucnis cuccokat.
2010. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!