Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bosszant, hogy a legtobb...

Nem bosszant, hogy a legtobb bebifelsoknek, kabatnak, pulcsinak kapucnija van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha a kabáton van kapucni,viszont a pulcsikon nem szeretem,szerintem felesleges,csak begyűrődik a kabát alatt.
2010. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is utálom,idebent ha pulcsi van rajta,csak útban van a kapucni,mindig igazgatni kell alatta.Kint persze más,de idebent...Én is dierkt arra utazok,hogy ne legyen neki.
2010. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
engem nagyon bosszant, mert így nem tudok rá két pulcsit adni, ezért karácsonykor direkt olyan pulcsit kértem, aminek nincs kapucnija. Anyósom nagy nehezen talált csak egy kötött kardigánt, bár az meg gombos, szóval gombolgathatom fél órán keresztül
2010. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is állandóan morgok. Persze, néha nem jogosan, mert egy csomó holminkat úgy örököltük, de akkor sem értem. 1 éves lesz a picim, és fel tudnám úgy öltöztetni szép rétegesen, hogy 3-4 kapucnija is legyen. Nagyon gáz! :-) Nem tudom egyébként, hogy mire jó ez!
2010. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

De, bosszantó. Pár hónapos korig felesleges rajta. Ok sétához már jó, babakocsiban, de lakásban kiságyban csak útban van a kapucni.

És miért elálló minden rugi és felső ujja, az egy másik kérdés... teljesen kihűl az amúgy is "rosszabb" vérellátás miatt a kezük.

2010. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én imádom a kapucnis dolgokat, nekem is nagyon sok van. A fiamnak (16 hó) is van jónéhány pulcsija. Sőtt én leginkább azokat vadászom a boltokban. Amikor hűvösebb van, vagy erős szél fúj, akkor a sapkájára még azt is ráhúzom, így jobban védi a fülét is. Amikor picike volt, akkor is volt neki kapucnis pulcsija. Nem okozott gondot akkor sem, és most sem. Bizonyára rutinos kapucnisok vagyunk.
2010. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi nem szeretjük, gyűrődik össze-vissza a kabát alatt, egyébként is csak útban van. Ha ráfekszik, akkor meg félek is, hogy zavarja. Ugyanilyen rossz a galléros is, azt mindig levarrom neki, hogy fel ne gyűrődjön. A másik, hogy mostanában minden rugihoz sapkát is adnak. A legtöbb rá se megy a gyerek fejére, pl. 68-as rugihoz újszülöttre való méretű sapka. Van vagy 10 ilyen sapkánk.
2010. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na! Sapkás rugival még nem találkoztam. Azt viszont nem vettétek észre, hogy minden sapkát csúcsfejű gyerekekre méreteznek? Nekem már kettőt is a feje búbján össze kellett öltenem/húznom, mert a Simpson Familynak varrták, kötötték őket. Ami széltében jó, az tuti, hogy olyan hosszú, hogy egy perc alatt az egész a szeme alatt van...
2010. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

apropo elallo ujju cuccok. neha az az erzesem, hogy a tervezok nem is talalkoztak gyerekekkel. olyan elmeretezettek egyes holmik. irja rajta hogy 62-es es a gyerekre jo 80 centis koraban. en nem ertem ezt.

vagy a sapkak...az kulon szam.


en is azert nem allhatom a kapucnis felsot, mert nem lehet retegesen oltoztetni amiatt. levagni rola a kapucnit meg tul nagy es gagyi melo.

2010. jan. 6. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!