Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert igenytelenedik el a...

Miert igenytelenedik el a legtobb no szules utan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 12:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mert alig "él". Fáradt és álmos, legkisebb gondja is nagyobb annál,hogy éppen hoyg áll a aja vagy milyen ruhát vegyen fel.


Ha szerencsés, akkor ez csak átmeneti (nálam pl két hétig tartott és akkro sem nevezném kimondott igénytelenségnek), ha nem olyan szerencsés akkor akár így is maradhat mert annyira megszokja.

2011. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Legalább annyi nő hagyja el magát férjhezmenetel után, mint amennyi szülést követően. De azért egy gyerek mellett nehezebb magunkra figyelni, idő kell, hogy összeszedjük magunkat. Kinek több, kinek kevesebb. És kinek mennyi a lehetősége rá, hogy elmenjen ide-oda. Nyilván kozmetikus nélkül is lehet valaki jól ápolt.ez igaz. Én nem nevezném azért igénytelenedésnek, hanem inkább elhagyják magukat (súly, haj, ruházkodás, stb.).
2011. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Itt mit értesz?


èn szerintem nem lettem igénytelen, habár a hajam mindig gáz, mert hajmosáshoz kellene egy óra szabad amikor a gyerek nem lóg a lábamon. de a körmeimet megtudom csinálni, mert az valahogy nem érdekli, itthon szinte soha nem vagyok melegítöbe, mindig farmerben vagy normál ruhában amiben utcára is megyek, fözésnél kötényt használok, porszívózástól meg nem leszek koszos.

vissza fogytam az eredeti súlyomra.

szerintem manapság mikor a H&M meg ezek tele vannak olcsó ruhákkal tök csinosan lehet öltözködni otthon is ami az utcára is jó.


nekem a gyerekem is mindig csinos, ö sem kinúlt melegítöben van itthon hanem szépen és kényelmesen felöltöztetve.

2011. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Én kevés olyan nővel találkoztam, aki igénytelen lett volna szülés után.

Max. annyi hogy nem mindenkinek van ideje és ereje a baba mellett fodrászhoz és műkörmöshöz járni a szoptatás, sírás és háztartás mellett. De ettől még nem lesznek igénytelenek, csak más a fontos nekik, elsődlegesen a baba.

Én szülés után, szoptatás alatt nagyon lefogytam, soha nem voltam még olyan csinos mint akkor, de baromi fáradt voltam az első hetekben. Próbáltam normálisan öltözni és kinézni, de őszintén szólva pont nem érdekelt, hogy milyen a hajam és a fejem, amikor 12 órát ordított végig egyhuzamban a lányom.


Egy gyerek gondozása nem csak abból áll, hogy anyuka szépítgeti magát. Persze kell hogy időt fordítsunk magunkra, de nem mindig olyan egyszerű ez, főleg ha nincs segítsége az embernek.


Amúgy általánosságban én nem látom igénytelennek az anyukákat.

2011. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Ezt mire érted? Kicsit fejtsd ki bővebben. Ha arra gondolsz, hogy nem adnak magukra, akkor a válasz egyszerű. Az újdonság erejével hat rájuk a gyerek, ezért elhanyagolják magukat és csak a gyerekkel foglalkoznak.
2011. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
sőt, én mióta gyereket szültem és férjhez mentem (igy, ebben a sorrendben:D:D) úgy érzem nőiesebb vagyok és többet törödöm magammal. egyetem alatt tényleg igénytelen stilusú, rockos voltam, csak fekete ruhák, kócos haj össze vissza festve, vágva, stb. de megismertem életem szerelmét és látva hogy ő normálisabb én is megváltoztam, jó irányba, mert azért jól esik mikor mások előtt dicsér h milyen szép, csinos felesége van. soványabb vagyok mint terhesség előtt és szebb mint eddig bármikor. örülök hogy kislányomnak fiatal és szép anyukája van:) 23 vagyok, kislányom 14 hónapos.
2011. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
36%

Mert úgy vannak vele, hogy ők már anyák, ne megtették a kötelességöóükte , minek legyenk nő:-(((


Tisztelet a kivéztelnek (én annk tartom magam,), de ah körülnézel egy játszótéren, siralmas ahelyezt.

A legtöbbne túlsúlyosak, slamposak, öltözkődésük, frizurájuk is gáz.

2011. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez csak ideiglenes!Első babám van mikor megszültem azt sem tudtam mit mikor és hogyan?A várandós ruháim nagyok a másik meg még kicsi volt!Maradt a melegítő mert semmi pénzért nem hagytam volna itthon a lányomat Főleg nem vásárlás miatt!!Aztán eltelt fél év rájöttem a dolgok menetére és végre csinosabb is vagyok mint régen! :)
2011. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Egy honapja hazalatogattam Magyarorszagra es elmentunk a kislanyommal egy jatszoterre Pesten. Furcsa volt szamomra, hogy egyetlen anyukat lattam, aki nem zsiros hajjal es kinyult, gyurott poloban volt.

Itt kulfoldon valahogy jobban adnak magukra a nok (hozzatennem, hogy nincs babysitterem, nem jarok kozmetikushoz, fodraszhoz nagyon ritkan).

2011. okt. 4. 14:20
 10/38 sumergo ***** válasza:
71%
És te miért vagy olyan igénytelen, hogy ékezetek nélkül írsz az anyanyelveden? (Egyébként miért gondolod, hogy mindenkinek ugyanaz kell, hogy fontos legyen, mint ami neked az? Például a túlsúly nem csak hozzáállás kérdése. Tudod vannak anyukák, akik örülnek, ha a gyermeküknek enni tudnak adni, nincs pénz különleges étrendre, vagy konditeremre, új ruhákról nem is beszélve.) Nem kell másokat elítélni, megítélni, foglalkozz a saját tökéletes életeddel! Komolyan rühellem az olyan begyöpösödött agyú embereket, mint amilyen te vagy. Örülök, hogy neked futja mindenre, de hahó, ez itt egy más világ! Lehet lepontozni!
2011. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!