Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy hamarosan szülni...

Lehet hogy hamarosan szülni fogok?

Figyelt kérdés

Ma rendszeres hasmenéssel küzdök és görcsölget a derekam,néha a hasam alja is!!!Tegnap még csak érzetem,hogy ilyen hasmenés ingerem van,de már 3-szor kellett kis időn belül és érzem hogy még kelleni fog! (bocs a részletekért)

38+5 hetes km


2011. aug. 21. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs kizárva, hogy még ma, vagy holnap elkezdődik a szülés, de már időben vagy, nincs miért aggódnod.

Legyen a közeledben a telefon, és vegyél egy jó meleg fürdőt. Ha nem lesz semmi, akkor a derékfájás és a görcs enyhül, ha elkezdődött, akkor fel fognak erősödni tőle a fájások.

Pihenj sokat.

2011. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ,pihenek sokat!!!:))

telefon kéznél!!Most már csak várni kell.....

Néha vannak menzi szerü görcsök,mintha meg akarna jönni,de gyengék és elég ritkán vannak,de vannak!!!!

Nem bánnám ha kibújna,nem egyben szenvednénk meg ezt a nagy meleget ami vár ránk jövöhéten!!!

2011. aug. 21. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy hamarosan szülni fogok?"

ezt 100%-ra biztosan mondhatom, hogy igen, hamarosan szülni fogsz! :D

bocs, csak olyan aranyos, hogy kiírt előtt egy héttel ezt kérdezed :)


a hasmenés jó jel, lehet beindítja a bulit :) zuhanyozz le meleg vízzel, ha elmúlnak a görcsök akkor jósló.

gyors és könnyű szülést :)

2011. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen,elég bután tettem fel a kérdést,csak hirtelen felindulásból nem tudtam hogy fogalmazzam meg! :)))

Tudom,hogy szülni fogok,ha nem ma,majd a napokban biztos,csak arra voltam(vagyok) kíváncsi,hogy a hasmenés és a vele járó menzi szerü görcsök már a szülés közeledtét jelzik-e!! :)))

Annyira jó lenne,ha magától indulna be és nem kéne indítani stb.... ,nem szeretném!!

2011. aug. 22. 08:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a második szülésem így indult bizony!! Reggel voltam CTG-n ahol már mutatott fájásokat, de nem éreztem így hazamehettem, de azt mondták lehet, hogy estére visszajövök! Úgy is lett.. Derékfájásokat éreztem sokat délután és 17 óra körül kezdődött egy WC-re járós időszakom. Mindig nagy WC... Felhívtam az anyut, mert neki is így kezdődött a második szülése, hogy időre járt nagy WC-re.. :-) Azt mondta figyeljem, hogy időre jön-e, ha igen akkor menjek gyorsan a kórházba! Ekkor más 21:30 óra volt és tényleg időre mentem WC-re. Tízkor elindultunk, tizenegy körül beértünk, megvizsgáltak és már ki voltam szinte teljesen tágulva.. Hívták az orvosomat és éjfélkor napra pontosan már meg is volt a baba! Szóval nekem is és az anyukámnak is bizony hasmenéssel kezdődött és derékfájással, és persze mensi szerű görcsökkel!

Könnyű szülést és sok boldogságot nektek!

2011. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,aranyos vagy!

Nos a hasmenés ma nincs,de szinte állandó derékfájdalom van!igaz hogy enyhe,de akármit csinálok nem múlik el,és nem is mondhatnám fájdalomnak,csak érzem hogy van derekam :)))))) Menzi elött szokott is sejtelmesen "fájni"!!!

Remélem mielöbb babázhatok már!!

Neked meg kellemes idő töltést a gyermekeiddel!!

2011. aug. 22. 10:18
 7/7 A kérdező kommentje:

Nos 23-án megszületett a lányunk!:))

Gyors és könnyű szülés volt és hasmenéssel kezdődött!!

2011. aug. 27. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!