Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülni fogok vajon hamarosan?

Szülni fogok vajon hamarosan?

Figyelt kérdés

Már pár hete rengeteget keményedek, de ma ez szinte folyamatos hajnal óta. Nem válik rendszeressé, de maximum 20 percre szünik meg. Van, hogy 5 percenként bekeményedek, és most társul hozzá egy olyan fura lefelé préselő érzés, mintha a baba keményedés közben nyomulna lefelé. Ilyet eddig nem éreztem. Volt akinek így indult a szülése?

39+0 hetes vagyok


2011. máj. 22. 17:09
 1/7 A kérdező kommentje:
És néha, mikor erős a keményedés, közben csordogál az előtejem.
2011. máj. 22. 17:11
 2/7 anonim ***** válasza:
39 hetesen már be kéne menned a kórházba, max. vészriadó, de lehet, hogy ott tartanak. :)
2011. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! 38+3 hetesek vagyunk. Én péntek óta ezt érzem. Egész nap keményedek, fájdogál a hasam, és nekem is olyan, mintha nyomulna lefele a babó. A mozgása is lelassult. Eddig viszont még nem törtét semmi. Este meleg vizes fürdés után egy időre mindig elmúlik. Szerintem próbáld ki, hogy lezuhanyozod a hasad meleg vízzel, és ha rendszeres lesz, akkor ez már az. Ha abba marad, akkor nálad is csak jóslók.
2011. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább próbálj pihenni mert lehet, hogy csak ettől az idióta időjárástól van az egész.De ha folytatódik a dolog és (első baba?) akkor nyomás a kórházba!!!!
2011. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

09.00-ás vagyok.Két és fél gyermek édesanyja.

Ha megnéz a doki az megnyugtató!!!!

2011. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Na megindult valami?
2011. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Felhívtam a kórházat,ott azt mondta a szülésznő, amíg nem érzek menses szerű görcsöket, addig felesleges bemennem. Végülis meg nem szűnt a dolog, de enyhült. Már nagyon szeretnék rajta túlleni. Második baba, de az első császáros volt nagyon rossz szívhang miatt. A vajúdásnak csak az első 2 órájáig jutottam, és akkor én csak keményedést és derékfájdalmat éreztem, hasi fájdalmat nem. Azért is nem tudom eldönteni, hogy mikor szülök. :) A családban több olyan nő is van, akinek már csak 3 ujjnyi tágulás után kezdődtek a görcsök, addig csak úgy voltak, mint én. Remélem, azért felismerem időben a szülést, fontos lenne az előző császár miatt. Majd megírom, ha megszültem. :)
2011. máj. 23. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!