Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van esetleg vmi jel, h hamaros...

Van esetleg vmi jel, h hamarosan szülni fogok? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Gondolok olyanra,mint például fejfájás,egész napos alvásigény (tegnap kb. 3órát ha összesen fent voltam,többit aludtam),ma is aludnék,de tartom magam,most hányingerem van,rossz a közérzetem,stb,feszül a hasam,néha fáj,görcsöl, 3napja feszült vagyok,ideges.

Szóval vmi ilyesmi tünetekre gondolok.

Nálatok hogy indult be,éreztetek vmit,vagy konkrétan jöttek a fájások,és kész?

Minden - normális - válasz érdekel. :)

Köszike

36 hkm


2011. febr. 17. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt semmi ilyesmi.

Előző nap szétrúgta a baba mindenemet.az nst-m nem volt jó igy be kellett feküdnöm.Délután teljesen jól voltam és éjjel 11 körül kezdődtek a fájások.

Reggel 6-kor bevittek a szülőszobára és 10-kor már meg is volt a pici.

kitatrást és könnyű szülést kívánok!

6 hós baba anyukája:)

2011. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem se volt semmi jel, délután nyugisan feküdtem volna le tévézni erre elfolyt a magzatvíz:) aztán jöttek a fájások is egy óra múlva és 3 óra múlva meglett a kislányom!

Könnyű szülést!

2011. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál, azok nálam is megvannak, én a frontnak tudom be. Aludnék én is egész nap, alig tudom nyitva tartani a szememet. Hányingerem van, étvágyam szinte alig. És feszült vagyok. Voltam NST-n, a baba köszöni szépen, jól van, nem úgy tűnik, hogy jönni szeretne.

39 hetes kismama

2011. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanezeket érzem, mint te, én is 36. hetes kismama vagyok.

Írok, ha valami történik. Nagyon gyakran vannak jóslóim napok óta.

2011. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésem előtt végigaludtam az éjjelt, és a nappalt is, pedig arra hónapok óta nem volt példa, és mindent felfaltam, ami a szemem elé kerül. Ha nem ettem meg annyi kaját, amit máskor 1 hét alatt, akkor 1 falatot sem. Ez is lehet 1 jel.
2011. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek normálisak ilyenkor. Én is már jó pár hete görcsölgetek, keményedek, van hogy egy este 3 órán át 7-10 percenként jöttek a fájások. Van hogy hányingerem van, sőőt, pár napja még hígabb székletem is volt, de még semmi (most meg székrekedés).

Kíváncsi leszek a többi válaszra is.

Üdv. 39 hetes kismami

2011. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is kóma közeli állapotban bolyongok a lakásban napok óta, olyan fáradtnak érzem magam, mint a fene.

Sokat keményedek, elfogyott a magneb6-om és elfelejtem mindig. :(

Görcseim nincsenek a fejem néha nagyon fáj.

Én a frontnak tudom be. Megbeszéltem a lányommal, hogy még legalább 2 hetet kihúz ott bent, és jöhet. Hétfőtől amúgy is be kell feküdnöm, úgyhogy jó lenne, ha megrövidítené a kórházban tartózkodásomat.


35+3 hkm

2011. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A mai napom nekem is pontosan így telt.Aludtam délután,pedig erre nem volt példa már 7 hónapja,hogy elaludjak napközben és már alig várom,hogy ágyba bújjak.

Eddig le sem lehetett volna lőni,még esténként vasalgattam meg pakolásztam.

Nyűgös vagyok,semmilyen ételt nem kívánok.Csak iszok.A hasam olyan,mint a kő,hiába a magnézium.Két fájásom is volt ma egymás után,de elmúltak.


37 hetes kismami

2011. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mindenkinek köszi a választ.

Hihetetlen,és kibírhatatlan,h ennyit tudnék aludni.

Hasam az keményedik nekem is,elég sokszor,olyankor olyan érzésem van,mint mikor felszalad a vérnyomásom,ég a fejem,és szinte nem kapok levegőt.Nem tudom mi lehet ez,jövöhéten megyek dokihoz,kedden az első ctg-re.

Szülés még odébb van úgy érzem,de nem is baj,hiszen még van egy hónapom....

Üdv.

2011. febr. 18. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!