Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+3-hetes kismama! Ki fog...

38+3-hetes kismama! Ki fog esetleg hamarosan szülni a SOTE II. sz Nöi Klinikán?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a korházi dolgozokról,szülésznötök van?Én nem fogadtam,remélem nem lesz gond.és normálisak lesznek!irtok véleményt????
2009. jún. 8. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

én jövő szerdára vagyok kiírva, és egész frissek az infóim, mert ma voltam a barátnőmnél, aki pénteken szült.

Neki ugyan volt fogadott szülésznője, de én nem fogadtam, nekem nincs rá szükségem. Másik barátnőmnek se volt, meg volt elégedve az ügyeletessel.

A gyermekágyon általában véve kedvesek, van 1-2 kiemelkedően jó fej, de a többivel sincs baj. Megmutatják a pelusozást, köldökápolást. Persze negatív tapasztalatai biztos vannak valakinek, de én csak jót hallok inkább. Dokid van?

2009. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szioka!igen van doki!Dr Kisfalvi István!elsö babád lesz?én meg jövöhét péntekre:)lehet talizunk.
2009. jún. 8. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Az bizony lehet :)

Azt hiszem, már olvastam itt kérdésed vagy válaszod, akkor is kérdeztem a dokid. Az enyém Timmermann.

Jaj remélem, nem húzom jövő péntekig, már annyira kivagyok :(

Te hogy bírod?

2009. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia!én még elvagyok:)csak itt a meleg,és a lábam dagad vizesedik nagyon!és a babámat is nagyra saccolták!kb 4kg
2009. jún. 8. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az vigasztaljon, állítólag a nagy babák sokat segítenek a kitolásnál. Hajtják magukat kifelé :)

Nekünk közepes méretű kislányunk lesz, azt mondta a dokim, hogy első babának pont jó lesz. Remélem, így is marad :)

2009. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!