Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes kismama vagyok! Ki...

39 hetes kismama vagyok! Ki fog hamarosan a Margit kórházban szülni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hamarosan én is szeretnék a Szt. Margitban szülni... a 38. hetem vége felé járok, második babucimat várom.

(Első gyermekem a 39. hétben született szintén ebben a kórházban.)

Miért kérdezed?

2011. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdeztem, hátha találok itt olyan kismamát aki szintén ott fog szülni és talán egy időben is. Holnap kezdem a 39. hetet, 3 napja megy a hasam és jóslóim vannak, de össze-vissza. Első babámat várom kisfiú lesz, július 25-re vagyunk kiírva.
2011. júl. 17. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem fogok (sajnos) mert már három hónapja szültem ott, és életem legszebb élménye volt! Azért írtam, hogy "sajnos" mert szívesen átélném azt a napot még egyszer! Nektek is hasonlóan szép szülést kívánok! A Margitos orvosok/szülésznők nagyon jók, és aranyosak is. A csecsemős osztály viszont már nem annyira hawaii, ott már sokan mogorvák a frissen szült anyákkal, tisztelet a kivételnek!

Szép szülést mégegyszer! :)

2011. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia/Sziasztok :-)


Az első válaszoló vagyok. Én holnap töltöm be a 38. hetet és kislányunk lesz :-))) (Az első gyerkőc is leányzó.)

Hivatalosan augusztus másodikára vagyok kiírva, de mivel a "nagylány" sem kuksolt odabent a kiírt időpontig. Az orvosom (Dr. Lévárdi) azt jósolta, hogy vszínű most sem marad odabent végéig a picúr... főleg, hogy a 33. hetem óta lassacskán nyílik a méhszáj, a betöltött 36. héten már 1111 volt a vizsgálati értékem. Kimondottan jósló fájásaim nincsenek, vagyis erősebb keményedéseim amiket annak tekintek igen (első szülésnél is csak fájdalommentes keményedéseim voltak a burok megrepesztésig)... ezen kívül semmi más tünetem nincs.

Első babánk születése nekünk is csodaszép élmény volt :-)))

Remélem most is így lesz! Viszont a gyermekágyas részre én sem vágyakozom vissza, mivel nem valami segítőkészek a nővérek és sajnos tényleg a legtöbb mogorva (azért találkoztam kivétellel is... de arra készülj, hogy ők nem nagyon mondanak és mutatnak meg maguktól semmit). Az első babás anyukák főleg tapasztalt anyukáktól kérnek/kapnak segítséget és tanácsokat.

...Bár engem ez most nem fog zavarni, mert 21 hónapos csajom mellett nem jöttem ki a gyakorlatból ;-)


Ha még nem szülsz és van kedved beszélgetni, akkor írj nyugodtan privit :-)))


Kedves második válaszoló Anyuka :-)

Köszönöm szépen én is a jókívánságaid!!!

Gratulálok a babádhoz és jó egészséget Nektek :-)))


Kedves Kérdező!

Neked pedig könnyű szülést és szintén jó egészséget :-)))

2011. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!