Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki várhatóan a kórházban tölti a karácsonyt az újszülöttjével?

Figyelt kérdés
Én mára vagyok/voltam kiírva, de egyelőre semmi nem utal rá, hogy jönne a manóm. Kicsit el vagyok keseredve, mert szerettem volna karácsonyra itthon lenni. (ami még összejöhet, de az is lehet, hogy nem). Van egy 2,5 éves lányom, ez lenne az első olyan karácsonya, amit már felfog, és nagyon vár, mi meg lehet, hogy lemaradunk róla. Más is van ilyen helyzetben?
2010. dec. 15. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A húgomnál ugyanez, de ő 20-ra van kiírva. + 2,5 éves fiú otthon.
2010. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
ui: az még nem fogja fel a lányod, hogy mikor van 24-e. Szerintem halasszátok el a karácsonyt, ha muszáj, tartsátok akkor, amikor hazaértetek. Ne maradjatok le róla.
2010. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
lehet, hogy az adventi naptárjával szúrtuk el a dolgot. :) Meg tudja számolni, hogy hányat kell még aludni karácsonyig, mert annyi ablak nincs még nyitva. Szóval nem lehet, csak úgy átrántani. De majd meglátjuk, nagyon bízom benne, hogy addig meg szeretne érkezni a kistesó :) Köszi a választ.
2010. dec. 15. 14:53
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Én december 18-ra vagyok kiírva,( szombat ) és eddig nálam sincs semmi jele. :( Nekem is van még két kiskorú gyerkőc itthon, akik nagyon nagyon várják a jézuskát, és, hogy hozza majd a kistesót. Én is úgy terveztem, hogy majd karira itthon leszünk, de amilyen szerencsém van, tuti, hogy pont akkor fog beindulni. :( És akkor még a szentestét is ott töltöm, a családom nélkül, a sok bunkó nővér között :((((((
2010. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
utolsónak: nem minden nővér bunkó, nem kell általánosítani. Ja és ezek után Neked is legyen szép karácsonyod....
2010. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

ma 14:54

Ők se szeretnék Veled tölteni a karácsonyt!!

2010. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én 19-re vagyok kiírva, de még jele sincs nagyon, hogy jönni szeretne a drágám...az igaz, hogy 1-2 napja hihetetlenül aktív, de szerintem semmit nem jelent. Én is szeretném a karácsonyt itthon tölteni, de ezt majd a fiatalúr dönti el igazán.:D Amúgy, ha esetlegesen benn is lesztek ünnepek alatt, ne azon búsulj, hogy nem vagytok otthon, hanem, hogy egészséges a babád és örülj, hogy minden rendben!!!:)
2010. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Bár én csak január 8.-ra vagyok kiírva, de ebből akár még karácsony is lehet ha a királyfim úgy dönt:)

Nekem nincs másik gyermek, ezért nekem mindegy hogy hol, örülnék ha már vele tölthetném a karácsonyt, akár a kórházban:)

2010. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is 19-re vagyok kiírva. Eddig meg voltam győződve róla, hogy ma szülök, de most már abban sem vagyok biztos, hogy vasárnapig elindul kifelé a kislányom. A Férjem és a Fiam nagyon nem szeretnék, ha ketté lennénk szakítva karácsonykor. Fiúk otthon, lányok kórházban. Majd meglátjuk. Előre azért nem idegesítem magam, mert majd ráérek akkor búslakodni, ha már biztos lesz, hogy így alakul.
2010. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

Tavaly szentestére voltam kiírva:) De egy egy évvel ezelőtti mai front beindította, így holnap egy évvel ezelőtt született a lányom:) 22én már otthon voltunk:)Szép karácsony volt:)Őt tettük a fa alá^^


Ha ott töltöd, ott töltöd, ne aggódj:) Szerintem egy kicsit megkened a nővért és bemehet a párod és a fiad:) Vihetnek kis karácsonyfát ( 10-20 centis én 200ftért vettem), párod viszi az ajándékokat és ünnepeltek bent egy fél órácskát:) És hidd el a lányod nagyon fog örülni, mert tuti jó ajándékot kap majd a Jézuskától!

2010. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!