Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki várhatóan a kórházban tölti a karácsonyt az újszülöttjével?

Figyelt kérdés
Én mára vagyok/voltam kiírva, de egyelőre semmi nem utal rá, hogy jönne a manóm. Kicsit el vagyok keseredve, mert szerettem volna karácsonyra itthon lenni. (ami még összejöhet, de az is lehet, hogy nem). Van egy 2,5 éves lányom, ez lenne az első olyan karácsonya, amit már felfog, és nagyon vár, mi meg lehet, hogy lemaradunk róla. Más is van ilyen helyzetben?
2010. dec. 15. 14:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%
Nem értem most mi van : minden nővér bunkó?
2010. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szia!

25-ére vagyok kiírva, de már befeküdtem a kórházba cukor ödéma és nyitvalévőség miatt.Engem is a 2 és fél éves fiam vár haza a férjemmel.A fájások nem jönnek...Pár napunk van, hogy még Karácsonyig haza is engedjenek.Nem tudom még én sem hogy lesz, de nem tudom elfogadni, hogy bent Karácsonyozzunk!Írd meg ha sikerül hazaérnetek!

2010. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos nővérek vannak például a komáromi kórházban is!
2010. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm aki dec 24-én szülte meg a fiát.(tavaly) Haverom meg dec 26-án született,25éve,s 3hónapig kórházban volt(nagyon koraszülött volt). Ne aggódj kedves kérdező,a nővérek kedvesek és ahogy tudnak "kidobnak". Engem is kidobtak volna 3 napon belül,de kértem maradhassak mert nem indult meg a tejem.
2010. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Anyukám karácsony előtt 2 nappal szülte öcsémet, aki ráadásul be is sárgult, így maradtak még egy jó ideig...

De azt a mákosgubát azóta is emlegeti...:):):)

2010. dec. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek drukkolok, hogy a karácsonyt otthon tölthesse. Nekem ma elég sok jóslófájásom van, még bízom benne, hogy együtt lehet a család, szeretném ha együtt díszithetnénk a fát, meg együtt ünnepelhetnénk. Ha addig már nem futunk össze ennél a kérdésnél, akkor mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt. :) /meg persze jó egészséget és könnyű szülést./
2010. dec. 16. 14:45
 17/18 anonim ***** válasza:

Dec 15-re voltál kiírva?


Én 24-re .... Szerinted???

2010. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%

14:54 es! Kellemes karácsonyt kívánok neked!


Egy bunkó nővér!

2010. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!