Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan "dagi" ma az arcom,...

Olyan "dagi" ma az arcom, talán hamarosan szülni fogok?

Figyelt kérdés

Igaz, most vágattam le a hajam, meg reggel óta folyamatosan eszem (máskor amúgy nem voltam falánk, csak ma olyan finom zsemlét hozunk :))

37 hetes vagyok.


2010. nov. 3. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy hamarosan szülni fogsz mert 37 hetes vagy :)


de fel szokott puffadni amúgy az arc, száj de ebből még nem lehet szerintem következtetni .....meg ha levágattad a hajad akkor lehet csak attól van :)nekem már kari körül puffadtabb volt a szám, arcom és csak január közepén szültem.

2010. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt 1 héttel, olyan lettem mint egy víziló:) Az arcom, kezem, bokámat nem láttam. Épp akkor mentem NSt-re, amikor meglátott a doki, mondta is, hogy itt nem sokára baba lesz. 1 hétre rá megszületett a kisfiam.
2010. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 38+1 kismami és már nekem is egy hete dagi az arcom, na meg a kezem lábam....... -de remélem még ma-holnap nem szülök, mert nincs kéznél a dokim:)! Nem feltétlenül a napokban fogsz szülni, de már nagyon közeledik a NAGY NAP:)!!!!!!
2010. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?Meg van már a baba?
2010. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehogy, jelét sem adja, hogy kijönne :) Még 2 hetem van a kiírt időpontig!
2010. nov. 8. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 16:36 os vagyok és én is dagi pofival várom, h valami történjen, de nem történik semmi, pedig szerdán már 39 hetes leszek! Jó ott nekik!:):)

Üdv.

2010. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!