Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Biztatnátok engem egy kicsit?

Biztatnátok engem egy kicsit?

Figyelt kérdés

Holnap kell befeküdnöm a kórházba. Már 40+5 leszek.

33 hetesen már feküdtem benn,mert fájdogáltam. Azóta csak "rosszabb". Egyfolytában fájdogálok de nem nyílok semennyit. Tegnap megpiszkált az ügyeletes doki, hátha, meg próbáltak magzatvizet is nézni, de kivitelezhetettlen volt a vizsgálat. Annyira fájt, hogy sírva fakadtam. Nagyon szégyenlem magam miatta. Szülésznőm van. Már rettenetesen félek, hogy mi lesz az egész szüléssel. Már úgy érzem elfogyott a türelmem, 7-8 hete fájdogálok, eredmény nélkül. Ijesztgetnek, hogy nagyon nagy a baba, már rég el kellett volna induljon, valami lehet, hogy akadályozza. Azt mondta a doki holnap már úgy vizsgálnak, hogy ha kell császárra is legyen meg minden lelet. Még csak meg se fordult a fejemben, hogy engem császározni fognak. Nem azért mert kevesebbnek tarom a hüvelyi szülésnél!!!!

A másik ami annyira bánt, hogy tegnap kinn vártunk a szülőszoba előtt, és úgy ordítottak benn, hogy megfordult a fejemben, nekem nem kell gyerek:-(((((( Nagyon megijedtem. 2 évet vártunk a babánkra, és borzasztó lelki ismeret furdalásom van, hogy a félelem miatt ilyen megfordúlt a fejemben. Úgy érzem összezavarodtam, és sajnos félek, hiába próbálok küzdeni ellene.


2011. aug. 16. 08:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
:) Gratulálok,örülök hogy minden rendben végül,és hogy a sajnálatos császáron is túl vagy!:)Boldog csodaszép babázós hónapokat(éveket)kívánok!A negyedik válaszoló voltam
2011. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!