Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztatnátok egy kicsit? Már...

Biztatnátok egy kicsit? Már fél éve próbálkozunk!

Figyelt kérdés

Most meg kiderült, hogy lehet hogy magas a prolaktin szintem:( Kezd elegem lenni! Mintha az ág is húzna. Vezetek görbét is, hogy be tudjam lőni a pé-t. Nem régóta, de elkeseredésemben ezt is kipróbáltam. Mit tudok még tenni? A görbémet csatolom, hátha nektek mond valamit, mert nekem még nem sokat. Köszi a válaszokat:)


[link]


2010. okt. 22. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép a görbéd. A 12 nap volt a tüszőrepedésed, ami meg is történt, mert szépen felment a hőd. Még 5 nap és akkor tesztet is csinálhatsz, ha ilyen magasan marad a hőd. Szerintem nincs min izgulnod, mert én bár nem vagyok szakértő, de szerintem sokan megirigyelhetnék ezt a görbét tőled. Már csak türelem kell, tudod, mindennek meg van a maga ideje, örömnek és bánatnak, születésnek és halálnak!!!
2010. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A mai görbém ilyen. Vélemények? Szerintetek bizakodhatok?

[link]

Tünetem mensi- szerű hasfájás.

2010. okt. 25. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a görbékhez nem értek,abban nem tudok segíteni.De ne keseredj el, nekünk 17 hónap alatt jött össze a baba,most vagyok 24 hetes kismama:-) Nekem nem volt peteérésem,kaptam Clostit,attól gyönyörű tüszőim lettek,de nem lettem terhes,aztán kaptam tüszőrepesztő szurit,annak sem volt eredménye.Aztán szünetet kellett tartani,mert a Clostit sem lehet egyfolytában szedni.Közben rátaláltam a neten egy férfiaknak szóló vitaminra,Fer 14-re és gondoltam mit veszthetünk,megrendeltem a férjemnek.Elkezdte szedni és 1,5 hónap múlva már nem jött meg:-)
2010. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
eddig jó! majd írd meg mi lett a teszt ha tesztelsz!
2010. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha egy évig nem jön össze magától, akkor érdemes elkezdeni orvoshoz járni, hogy mi lehet az ok, szóval még nem kell kétségbeesned. :)
2010. okt. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nyomatnék egy érzékeny tesztet. És nagyon drukkolok! A görbéd ígéretes! :)
2010. okt. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sőt, nagyon ígéretes ez a görbe. Ha tovább emelkedik, akkor lassan már trifázisos :)
2010. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a görbéd.
2010. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fél év után nem szabad elkeseredni! Ez nem megrendelésre jön, egy ajándék, amit kap az ember, nem azért meg megérdemli vagy nem! Türelem! Nekünk 1,5 év alatt jött össze. A nővéremnek szintén magas prolaktinja volt mint neked, kapott bromocriptint és talán 3-4 hónap múlva terhes lett. Az öröm nam tartott soká, mert 5 nap múlva elvetélt. De aztán eltelt pár hónap és terhes lett, mostmár 3 gyönyörű gyermeke van! És főleg nyugi! A meddőség az esetek 90%-ában kezelhető, előbb vagy utóbb biztos, hogy terhes leszel. Tudom, hogy nagyon lassan telik ilyenkor az idő, de tényleg türelem!!!
2010. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!