Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A férjem apás szülést szeretne...

A férjem apás szülést szeretne, én nagyon nem! Ti engednétek neki?

Figyelt kérdés

Hallottam többfelől, hogy az apás szülés után a férfi képes nagyon hosszú időre megundorodni a feleségétől. Én ezt nem akarom kockáztatni, meg egyébként sem szívesen "mutogatnám magam" ennyire. Remélem értitek, nem tudom jól kifejezni, nem vagyok gátlásos egyáltalán, de a szülés olyan más...

Határozottan nem örülnék neki, ha benn lenne. Hogyan győzhetném meg?


2011. júl. 17. 22:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Persze hogy engedném hiszen az ő gyermeke is a fogamzásánál is jelen volt akkor vegye ki a részét a szülésnél is támogasson fogja a kezem és örüljön velem együtt. Ez a dolga nem csak az hogy megcsinálta.
2011. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper,hoyg ott akar lenni,és én megengedném.

Egy pár vagytok,nincsen mit szégyellni egymás előtt,és ha éppen konkrétan azt a részt nem szeretnéd hoyg lássa, akkor állítsd őt a fejed mellé/mögé -ahoyg a hely engedi,úgy hoyg el se lássonb odáig.


És ráadásul az ő gyermeke is, ha szeretne ott lenni mikor a világra jön,akkor nem tartom jó ötletnek,hoyg megfoszd őt ettől az élménytől,mert szerintem ez roszabb hatással lehet a kapcsolatotokra mintha bemegy,és látja hogy mi történik a hüvelyeddel!!


Sok örömöt kívánok!

2011. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Az én férjem végig bent volt a lányunk születésénél és semmi problémánk nem lett a szexuális életünkkel. Pedig ő egész terhesség alatt tiltakozott az apás szülés ellen. Aztán meggondolta magát, pedig nem erőltettem. Hősiesen törölgette a homlokom és fogta a kezem. Nekem hihetetlen erőt adott, hogy ott volt mellettem, nélküle sokkal nehezebb lett volna végigcsinálni.

Szerintem az hülyeség, hogy a szülés miatt megundorodik a férj a feleségétől. Akkor ott más gondok is vannak.

2011. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem volna, de belementem.
2011. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
16%
Gyönyörű férj, akinek többet számít a kíváncsisága kielégítése, mint a gyermeke érdeke. Márpedig ha a szülő nő azon parázik, hogy a párja mit lát, akkor nem tud a teendőkre koncentrálni. A szülésnél minden nőnek 100%-t kell nyújtani!
2011. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!