Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A férjem apás szülést szeretne...

A férjem apás szülést szeretne, én nagyon nem! Ti engednétek neki?

Figyelt kérdés

Hallottam többfelől, hogy az apás szülés után a férfi képes nagyon hosszú időre megundorodni a feleségétől. Én ezt nem akarom kockáztatni, meg egyébként sem szívesen "mutogatnám magam" ennyire. Remélem értitek, nem tudom jól kifejezni, nem vagyok gátlásos egyáltalán, de a szülés olyan más...

Határozottan nem örülnék neki, ha benn lenne. Hogyan győzhetném meg?


2011. júl. 17. 22:41
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
93%
Én pedig többfelől hallottam,hogy az apás szülések után az apuka sokkal jobban fogja tisztelni utána a feleségét,mivel látta,hogy mit élt át.Én örülnék neki a helyedben...:)
2011. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Először nagyon ellene voltam. De ahogy jobban belegondolok, igen.
2011. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Én engedném, de nyilván nem permier plánban az alsó felem alá, hanem legyen ott, és fogja a kezem, és mondjon bíztató dolgokat.
2011. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Én annyit tudok mondani, hogy nekem nagyon nem esne jól, ha meg akarna győzni a leendő gyermekem anyja, hogy ne legyek ott.
2011. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
kerheted hogy a fejednel alljon es fogja a kezedet,akkor nem lat semmit, viszont o is ott van es az jot tesz az apasag kialakulasanal .jobban fog ragaszkodni a kicsihez es hozzad is ! jo egeszseget mindkettotoknek! boldogsagot a parodnak!
2011. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
15%
Ismerősöm mesélte , hogy egyszer látott egy szülést. Szerinte az a legundorítóbb dolog. Orvosnak készül, de több szülés nem kell neki.
2011. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
7%
A kutyát nem érdekelné hogy mit engednél és mit nem olyankor. Fognám magam bemennék azt néznék mint a moziba.
2011. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

Hát bizonyos kikötésekkel engedném.

1. A fejem mellett áll és a derekamnál lejjebb nem is megy a szülőágy vége felé.

2. Nem nézi meg ahogy kijön a gyerek, majd látja akkor amikor már teljesen kint van.

3. Nincs kamera, meg fotózás meg egyebek.


Ja és csak a férjemnek engedném. Hallottam már olyat, hogy anyukája az éppen szülő nőnek vagy nővére bennt volt. Hát én azt soha, mégha a férjem nem is akarna bejönni, akkor se, inkább lennék egyedül.

2011. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Arról, hogy ki legyen melletted a szülésnél, neked kell döntened. Nálunk Apuka először nem akart benn lenni, nem is erőltettem, aztán mégis úgy döntött, hogy bejön. Talán mások hatására. Egyébként nem undorodott meg, de sokkal jobban tisztel. Mindenesetre ha téged zavar a jelenléte, akkor semmiképp ne menjen be! Szerintem simán meggyőzhetnéd azzal az érvvel, amit itt leírtál. Nem akarod, hogy "úgy" lásson...
2011. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%

22:51,

azt hiszem, téged vasvillával vettek el anyád alól.

Kérdező,

az számít a szülésnél, amit te akarsz. Minden a szülés zavartalanságát kell, hogy szolgálja.

2011. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!