Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első császár volt,...

Akinek az első császár volt, másodikra mit szeretne?

Figyelt kérdés

TUDOM, hogy nem kívánság műsor, de gondolom sokan gondolkodnak, esetleg mi lenne a jó. Nálunk nem autómatikusan császár a második.

Nekem a császár nem volt jó élmény, 10 óra kín szenvedés után volt, a gyereket nem láttam még vagy 2 óráig, a szobámba nem jöhettek be rokonok, tehát tök egyedül voltam a kínommal. A hasam olyan lógós lett... De annak már mindegy, tehát ebből a szempontból esetleg császár.

De utána olyan lassan épül fel az ember.

Viszont ha hüvelyi: akkor utána betapintanak (na köszi), még ott alul is varratos leszek, nem csak a hasamon, lehet, hogy a szex sem lesz utána a régi, félek, hogy beszorul a gyerek. Viszont pár óra múlva már a saját lábamon állok, nem vagyok másoknak kiszolgáltatva. Rám teszik a picit mikor megszületik, ott a miénk az a pillanat apával, és ugye apa is ott lehet.

Titeket melyik vonz inkább egy császár után?


2011. máj. 4. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az első fiamat haránt fekvés miatt császárral szültem,24 óra szigorú fekvés után láthattam csak őt,iszonyatos volt,azt az éjszakát végig sírtam.Aztán 7 évre rá,megérkezett a második fiam.őt külföldön szültem,a szülés előtt egy hónappal megkérdezték tőlem,hogy hogyan szeretnék szülni,egy kis gondolkodás után szintén császárt kértem..A férjem is jelen volt,itt beengedik a császárnál is.Nem bántam meg,1/2 óra alatt túl voltunk az egészen és utána sem vették el tőlem,csak egy kevés időre,hogy tudjak pihenni,de négy óra elteltével már hozták is szopizni vissza.Addigra,már megzuhanyozhattam és kényelmesen elhelyezkedhettem.Az ötödik napon,haza is mehettünk. Ez az én történetem.

Bármelyiket választod,biztosan jó döntést hozol! :)


Egy 7 éves és egy 8 hetes fiú boldog anyukája...

2011. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22 órányi vajúdás után fájásgyengeség miatt császárral szültem, de mivel már arra is kértek, hogy nyomjak (4 ujjnyira voltam nyitva és összevissza voltak fájásaim, talán még toló is) ezért nagyon csúnyán kijött a köldöksérvem, ami terhesség alatt alakult ki. Lényeg a lényeg nagyon csalódott és szomorú voltam, hogy császár lett, de már 2 óra eltelte után megpróbáltál fekve szoptatni és sikerült is, úgy jártam keltem, hogy senk nem hitte el, hogy császárom volt, szép volt a babám buksija. Aztán szép lassan megbarátkoztam a dologgal, a tejemet is sikerült rendesen beindítani, emlékszem még a fájásokra, inkább kihagynám, nem szeretném, hogy ott is varrjanak stb. Szóval mindent összegezve a következő is császár lesz!
2011. máj. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia, Nem tudom milyen hüvelyi úton szülni, de én mégis a császárt választanám! 2 éve a fiam császárral született, mikor hosszas kinlódás után beadták a szurit a gerincembe az maga volt a "menyország" már azt hittem ottmaradunk mindketten a szülőágyon...nekem nagyon rossz volt örültem, hogy végre visznek a műtőbe! Éjjel volt már reggel hozták szopizni így nem volt olyan sok a várakozás, és semmi "lelki sebem" nem lett a császár miatt! Hamar felépültem a sebem nem is látszik. Lehet ebből is ki lehet fogni sokkal rosszabbat, komplikációk egyebek...de nekem abszolút nem volt rossz! Én a császárt választanám, be vagyok ijedve a sima szüléstől mert elvileg szülhetek úgy is az orvosom szerint ha most minden rendben lesz a babával és beindul spontán..., szeptemberben jön a tesó hugi lesz a lányok meg állítólag elöbb jönnek, hát nem tudom...!!
2011. máj. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Programozott császárom volt és legközelebb is azt szeretnék...
2011. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja és én 5 órával a műté után már zuhanyoztam ,engem nagyon nem viselt meg a dolog.
2011. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jol sikerult programozott csaszar utan kicsi az eselye annak hogy az anyuka termeszetes szulest valsszon masodjara...en is igy vagyok ezzel. nagyon jo elmeny volt a mutet es 3 nap utan haza is jottem es 2 het utan mar hasizomgyakorlatokat vegeztem...hamarosan szeretnek meg egy babat es meg sem fordul a fejembe hogy termeszetesen szuljek
2011. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát erre ne adj, én 2 héttel később jöttem, de akkor még más világ volt. Előttem már volt anyunak egy császár...

És mikor mondta, hogy szülni fog, el sem hitték... Szóval kis híján nagy baj lett.

Hát mi is úgy készülünk, hogy akár sima is lehet, ha magától beindul, nekünk júliusban jön. Hát nem tudom...

Még azért kíváncsi vagyok véleményekre.

2011. máj. 5. 08:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a másik táborból vagyok, ugyanis hüvelyi úton szültem.

Meg vagyok operálva, úgyhogy úgy érzem, hogy nagyjából tudom milyen lenne a felépülés a császár után.

Én nem vállalnék be egy császárt, hacsak nem muszály. Más az, amikor megszülöd a babát és valóban amikor a kórházból hazamész már fiatalabbnak, erősebbnek érzed magad mint valaha....és más az, amikor még lábadozol.

De ez mindenkinek személyes döntése. Ettől ugyanis nem leszünk se jobb sem rosszabb anyák.

2011. máj. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a sima szüléstől másodiknak azért félnék mert ott van ugye a hegszétválás esélye...hát ezt szeretném megelőzni,bár nagy "élmény" lehet a sima szülés...
2011. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mikor a dokinak említettem a hegszétválást, annyit reagált rá, hogy már ő is hallott róla... de sosem látott még...
2011. máj. 5. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!