Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első császár volt,...

Akinek az első császár volt, másodikra mit szeretne?

Figyelt kérdés

TUDOM, hogy nem kívánság műsor, de gondolom sokan gondolkodnak, esetleg mi lenne a jó. Nálunk nem autómatikusan császár a második.

Nekem a császár nem volt jó élmény, 10 óra kín szenvedés után volt, a gyereket nem láttam még vagy 2 óráig, a szobámba nem jöhettek be rokonok, tehát tök egyedül voltam a kínommal. A hasam olyan lógós lett... De annak már mindegy, tehát ebből a szempontból esetleg császár.

De utána olyan lassan épül fel az ember.

Viszont ha hüvelyi: akkor utána betapintanak (na köszi), még ott alul is varratos leszek, nem csak a hasamon, lehet, hogy a szex sem lesz utána a régi, félek, hogy beszorul a gyerek. Viszont pár óra múlva már a saját lábamon állok, nem vagyok másoknak kiszolgáltatva. Rám teszik a picit mikor megszületik, ott a miénk az a pillanat apával, és ugye apa is ott lehet.

Titeket melyik vonz inkább egy császár után?


2011. máj. 4. 23:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is császár volt az első, másodszorra sima szülést szeretnék. Az életünk volt a tét, de akkor is úgy érzem, hogy meg lettem fosztva a spontán szülés élményétől és át akarom élni azt az érzés, élményt is. Tudom, nem kívánságműsor, de szeretném, ha ez megadatna nekem is.
2011. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
császárt. Többek között ezért is vállaltuk be a másodikat hamar. Nekem jó élmény volt a császár, csak a katéter felhelyezése fájt nagyon.
2011. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!