Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Teljesen be vagyok pánikolva....

Teljesen be vagyok pánikolva. Időben fog jönni? 10-re vagyok kiírva, és semmi jele annak, hogy ki szeretne jönni, mozgolódik, és jól érzi magát! A nyákdugóm holnap lesz 2 hete, hogy elment!

Figyelt kérdés
tudom,hogy a nyákdugó semmit nem jelent,de azt mondták,az is előjel!
2009. márc. 5. 10:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

na az lenne a szép,ha pont hárman lennénk bent:)

mindegy az,biztos megoldaná azt is,mert ügyes ember ő!!!!

könnyű szülést mindenkinek!

2009. márc. 5. 16:17
 22/25 anonim ***** válasza:
Én március 8-ra vagyok kiírva, és nekem sincs semmi még... Holnap megyek nst+magzatvíz vizsg. De az én babámnak sincs esze ágába sem kijönni. Pedig én már nagyon várom. Első babátok? -nekem igen
2009. márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

nekem is első baba!

az a legrosszabb,hogy már hetek óta mindenki mondogatja,hogy ki van fordulva a szám,be van dagadva az orrom,és semmi! hát csak reménykedek,hogy a hétvégén kibújik!

2009. márc. 6. 09:20
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem is mondják, hogy már látszik az arcomon, látszik a hasamon...

De tudjátok mi látszik igazán, hogy üres a kiságy. Na az látszik! Ennyit a népi hiedelmekről. Nekünk is első baba és ebben a pocsék időben még szép, hogy nem akar kibújni. De csak meggondolja magát egyszer!

2009. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
én január 24-re voltam kiírva és 26-án jöttem:-)
2009. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!