Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Teljesen be vagyok pánikolva....

Teljesen be vagyok pánikolva. Időben fog jönni? 10-re vagyok kiírva, és semmi jele annak, hogy ki szeretne jönni, mozgolódik, és jól érzi magát! A nyákdugóm holnap lesz 2 hete, hogy elment!

Figyelt kérdés
tudom,hogy a nyákdugó semmit nem jelent,de azt mondták,az is előjel!
2009. márc. 5. 10:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én 7-8ára vagyok kiírva, és még semmi. A nyákdugóm sztem még nem távozott.:)

Én is már nagyon várom, hogy legyen vmi.

Istvánban fogok szülni...

Úgyhogy nyugi, türelem mindenkinek!!

2009. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, Én Szfvár-on szülök. A telihold hátha meghozza ezeket a babákat:)
2009. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Március 8-ra vagyok kiírva, a méhszájam C2111.

2 napja mióta nézte a doki, barnás -nyálkás folyásom van, semmi más.

A fiamat is túlhordtam 6 nappal és végül indították.

A Margitban fogok szülni és már várom, mert baromira elegem van mindenből és mindenkiből, nyűgös vagyok, esik az eső...

2009. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden igaz én is 8-án fogok szűlni, színtén szedek homeopátiás bogyókat, a nyákdugóm két napja jelentkezett. :)Nekem sincs semmi extra jele, hogy ki akarna jönni, sőt, a délutáni sétákat is betartja :) Kellemes babavárást mindenkinek.
2009. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
10:40 Zalaegerszeg
2009. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én 13.-ra vagyok kiirva,semmi előjele nincs annak,hogy valaha is szülni fogok.Nyákdugó bent,jóslófájások sehol,a baba nagyon mozog.De mindenki megnyugtatott,hogy: "repülő fent,gyerek bent még nem maradt". Amúgy én is nyiregyházán fogok szülni,Dr. Petróczynál.
2009. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
én is túlhordtam 3 nappal és tényleg szörnyű a várakozás, az ember már túllenne rajta és találkozna a babájával. nekem sem volt semmi előjele hogy szülni fogok, sehol egy jóslófájás stb. de előbb utóbb csak kibújik a baba nyugi. könnyű szülést nektek
2009. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
én is petróczynál fogok szülni! akkor gondolom jártál hozá magánba is! lehet,hogy még a szülészeten is fogunk találkozni!
2009. márc. 5. 14:37
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi jele, hogy jön, elég jól meglepett bennünket.
2009. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Minden megtörténhet! Csak ne egyszerre szüljünk majd,mert akkor lesz nagy szaladgálás! Amúgy van egy kismamája 14.-ére is,már csak Ő hiányzik a csapatból.
2009. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!