Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel volt már kedvetek szexisen öltözni, tornázni?

Figyelt kérdés
Van egy rokonom, 2 hete szült császárral. Ma voltunk meglátogatni őket. Én annyira nem voltam felháborodva, hogy miniszoknyában, meg magassarkúban fogadott minket, vagy hogy 1 héttel a szülés után már tornázgatott, de a család többi tagja kb kiosztotta, hogy ez így nem normális dolog. Aztán elgondolkoztam rajta, hogy ez mással is így van? Elég ingadozó a kapcsolata a férjével, talán így akarja visszacsábítani?
2011. ápr. 7. 22:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%

Szexisen, normális öltözni rögtön.

Miért öltözte volna úg másképpen, mint előtte, az össze ruhám jó volt rám.

Tornázni nem,,mert előtte sem tornáztam és nem maradt rejtam pluszkiló.

2011. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
39%
Kedves utolsó! Már miért lenne gond azzal aki csini szülés után pár nappal? Én nem három óránként szoptattam,császáros voltam,nehezen indult be a tejem,így szinte óránként a cicimen lógott a fiam,hogy legyen tejem. És mégis volt időm magamra,a háztartásra,a kutyámra,a férjemre,na nem feltétlenül ebben a sorrendben:) Mindig arra van időnk,amire szakítunk. És ha valaki csiniben,sminkben érzi jól magát-ahogy én is-akkor csak hajrá!
2011. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
53%
Közben jött két új válasz. Nem nektek szántam.
2011. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
80%
Szexisen öltözni már rögtön szülés után, mert bár egy kicsi pocim maradt, hasleszorítós bugyival el tudtam tüntetni. És végre felvehetem a csini, kicsit kihívóbb felsőimet. Mondjuk én miniszoknyát még nem vennék, mert sajnos a fenekem és a combom megvastagodott. Épp ezért jövő héten már megyek tornázni. 6 hetes a kislányom, eddig nem nagyon lett volna energiám eljárni, így csak itthon tornáztam kb. napi 10-15 percet. Vagy annyit sem, hangulatfüggő.
2011. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne öltözhetne csinosan? csak mert nemrég szült meg kell játszania, hogy tropára ment? Főleg a labilis kapcsolata miatt, biztosan nagyon igyekszik minden szinten teljesíteni, mint nő, mint anya.
2011. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Én mind3 szülésem után szinte utána. Nem tudom mi volt velem, mert amúgy nem vagyok az a fajta, talán örültem annak hogy ismét jól nézek ki (elég szerencsés vagyok mert szinte 1 hónapon belül ledobtam a megmaradt kilókat). De egyik után sem tartott sokáig ez az állapot. Na ne úgy képzeld el hogy kivágott blúz, miniszoknya..., csak a régi szűk farmerek előkerültek és normális szűk felsők. Nem hiszem hogy ez bűn lenne, ha jól néz ki az anyuka, csak büszke lehet magára. Nem lehet hogy kicsit irigy vagy rá? És ezt nem bántásnak szánom.
2011. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!