Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel volt már kedvetek szexisen öltözni, tornázni?

Figyelt kérdés
Van egy rokonom, 2 hete szült császárral. Ma voltunk meglátogatni őket. Én annyira nem voltam felháborodva, hogy miniszoknyában, meg magassarkúban fogadott minket, vagy hogy 1 héttel a szülés után már tornázgatott, de a család többi tagja kb kiosztotta, hogy ez így nem normális dolog. Aztán elgondolkoztam rajta, hogy ez mással is így van? Elég ingadozó a kapcsolata a férjével, talán így akarja visszacsábítani?
2011. ápr. 7. 22:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%

Én azon a retardálton röhögök, aki még azt is lepontozta, hogy Jól teszi, hogy törődik magával. Persze, a sok kismama aki vernyog hogy semmire sincs ideje, még hajat mosni sem, az ide írogatni valahogy mindig ráér.


Jól teszi a rokonod, nincs ezzel semmi baj.

2011. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

Én sosem jártam miniben, nem sminkelek (csak egy kis púder, meg szempillaspirál van néha), de bevallom, nekem semmi kedvem nem volt az első 9 hónapban semmiféle "igényes kinézethez" :) Toprongyos sem voltam, de azért a jellemző viselet a pizsama és a macinaci volt (ami nálam azért szép darabokat jelent, nem gyűrött rongyokat).


Kb. 9 hónapos lehetett a kislányom, amikor először vasaltam ki egy szebb ruhát magamra. Akkor már a hasam sem volt olyan egetverően nagy és ronda, szóval kb. akkor kezdtem magam ismét nőnek érezni, de úgy igazán a 2. szülinapja után.


Most én is le leszek pontozva? :)) Ha igen, írja meg a lepontozó, hogy miért... mert az előzőeket sem értem...

2011. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon is jól teszi, hogy nem hagyja el magát arra fogva hogy jajj most szültem. Igenis adjon magára egy nő. Amúgy kedves egyik hozzászóló: hajmosás kb 5perc, hajszárítás hossztúl függően 10-20 perc de van aki hagyja megszáradni levegőn, smink maximum 10 perc, felöltözni 2 perc. Ha erre nincs idő, az gáz. Közbe meglehet szopiztatni, fejni stb. És gondolom az adott hölgyemény azért is rittyentette ki magát mert nem akarta mackóban fogadni a vendégeket, ami megint csak érthető dolog. Akik itt lepontoznak eltudom képzelni milyenek, szülés után elhízott, idegbeteg, depressziós és magát elhagyó személyek.
2011. ápr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
18%
Egy haldokló kapcsolaton a miniszoknya meg a magassarkú már nem sokat segít.Visszacsábítani már nem ezzel fogja a férjét,gondolom látta már a férj így eleget a feleséget,meg is unta..
2011. ápr. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne öltözhetne csinosan?Én is öltöznék sőt hiába van még rajtam felesleg csinosan próbálok öltözni.Sztem az írigység beszél belőled mert lehet te slampos vagy.Azt meg hogy tornázik ő tudja érzi meddig mehet.Rosssz indulati vagy!Mert szóld meg egy ismerősödet de ne a rokonodat tedd kia gyk-ra!!!!!
2011. ápr. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek minden baj, ha melegítőben van a kismama, akkor az, ha csinos, akkor az. Éppen ezért le kell sz@rni mások véleményét (de más helyzetben is). Ahogy az egyik válaszoló írta, minden nő más és másképp éli meg a szülést. Van, akinek utána hónapokig regenerálódnia kell és nincs energiája még magával is foglalkozni. Van aki meg 2 hét után olyan, mint szülés előtt. Éppen ezért rohadtul hagyni kéne egymást.

És itt most nem a 2 végletről van szó, amikor az anya szülés után félredobja a gyereket, megy a szoliba, barátnőzni, vagy amikor az anya egyre jobban esik szét, hízik el, teljesen elhanyagolja magát és csak a gyereknek él (vagy annak se).

2011. ápr. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon jól teszi!!!:)


Én szülni is sminkben mentem be, nem érdekelt, hogy ki mit gondolt, én jól éreztem magam és kész. A kórházban is rendesen tisztálkodtam, hajat mostam, sminkeltem, ekkor is én jól éreztem magam.

Mivel azonnal visszament a hasam az eredeti állapotába, csak a gátseb miatt 1 héttel szülés után vettem fel elöször szexi ruhát. Azóta is napi rendszerességgel sminkelek, tisztálkodok természetesen, a ruha is igényes, csak már nem az a vonzó, nöies, mert egy betegség következményeként anorexiás lettem, az meg csúnya látvány kissé...

De egy szó mint száz, nagyon örülök, hogy vannak ilyen nök, hogy attól mert anyák lettek, ugyanúgy törödnek magukkal is. A férje igazán értékelhetné, hogy nem hagyta el magát. Én biztos visszaszóltam volna a sok irigynek.:)

23/N

2011. ápr. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
72%
Én még nem voltam terhes,de én már azért is sportolnék meg szépen öltöznék, h. a párom büszke legyen rám,illetve az egy nőnek is jót tesz hisz az majdnem olyan mintha megajándékozná magát, h. napi 15-20 percet foglalkozik magával és nem csak anyának de nőnek is érzi magát.És ha egy anya jól érzi magát akkor azt a baba is érzi, a sportról meg annyit, h. lehet maga a sport fárasztó viszont sokkal fittebbé tesz és sokkal jobban bírja a napi rutint az ember.
2011. ápr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem valami gond lehet a nőnél.

Én a szülés után örültem ha éltem,3 óránként szoptattam,a köztes időben főztem,takarítottam,rendet raktam,épphogy lezuhanyoztam,intéztem a Gyes,családi pótlék,anyasági dolgokat.

Mire jutottam volna valamerre addigra felkelt a gyerek és minden ment elölről.

Ez persze nem azt jelenti hogy igénytelen voltam/vagyok hanem azt hogy tiszta,ápolt de nem csinos(bár kinek mi a csinos mert a férjemnek mackóban is írtó szexi vagyok)


Sajnálom csajok de az aki csini és úgy tesz mintha nem is szült volna pár napja azzal gond van.

2011. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

én is két hete szültem, fizikailag már jól érzem magam. ezért el tudom képzelni, hogy aki előtte is nagyon adott magára, annak most is van igénye rá. én mondjuk nem vagyok egy cicababa, de nem is tartom magam slamposnak, de valóban már én is szeretnék csinos nyári ruhákat venni. csak még bajlódok azzal, hogy pl. csöpög a mellem, hogy sok a teendő a baba körül (3 óránkénti etetés, böfi, tisztába tenni, ruháit most, stb.)

szóval szerintem a csinosan öltözködéssel nincs gond, a torna is jó, ha mértéket tart az ember. mert pl. nekem nagyon eltunyultak a hasizmaim, gondoltam, hogy majd csinálok felüléseket, stb. és olvastam egy baba-mama könyveben, hogy azt is csak 6. héttől szabad. ezért még várok egy kicsit.

2011. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!