Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel volt már kedvetek szexisen öltözni, tornázni?

Figyelt kérdés
Van egy rokonom, 2 hete szült császárral. Ma voltunk meglátogatni őket. Én annyira nem voltam felháborodva, hogy miniszoknyában, meg magassarkúban fogadott minket, vagy hogy 1 héttel a szülés után már tornázgatott, de a család többi tagja kb kiosztotta, hogy ez így nem normális dolog. Aztán elgondolkoztam rajta, hogy ez mással is így van? Elég ingadozó a kapcsolata a férjével, talán így akarja visszacsábítani?
2011. ápr. 7. 22:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk nem véletlen van az a 6 hét. Olyankor tényleg pihenni kellene, mert ez később visszaüt. Bár nekem sem volt időm/lehetőségem végig pihenni. Amúgy én 40 kg-s csaj vagyok és 51 ill. 53 kg-val mentem be szülni és simán 40 kg -val jöttem haza, pedig 3 és 3,3 voltak a lányok.

Azonnal volt kezdvem nőiesen öltözni és foglalkozni magammal. Lehet az ismerősöd nem akarja elhagyni magát ha már így írtad, hogy labilis a kapcsolata.

2011. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem minden szülés egyforma. Nem minden szervezet egyforma. Nem minden nő egyforma. Aki ezt felfogja, intelligensen képes hozzáállni a dolgokhoz. Kiosztani ezért? Mit képzelnek magukról?

Én szülés után pár héttel öltöztem szépen, de már első utcai kimenetelkor smink, sportos de csini cucc, nem szexis, hanem egyszerűen csinos. Amilyen a stílusom. Azért mert valaki szül, még hordhatja utána (amikor csak jólesik neki) a szokott ruháit, miért hiszik egyesek hogy aki szül az már macinacis lenőtt hajú sminknélküli gátsebbel totyogó otthonülő lesz? És aki esetleg ilyen lenne, azzal sincs baj, hiszen mindenki máshogy éli meg a szülés utáni heteket, ebbe beleszóéni, kibeszélni, kiosztani, furcsállgatni maximálisan alacsony dolog.


Egyébként sok esetben irigykedők szokták "furcsállni" az ilyet. Én bár felöltöztem és kisminkeltem magam de lassan mentem a gátsebem miatt és kicsit viccesen (nekem elég sokáig fájt) de nem furcsálom hanem NAGYON IS IRIGYLEM azokat akik tornáznak és magassarkút vesznek fel szülés után nem sokkal.

2011. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
És ez nem feltétlenül visszacsábítgatás, lehet hogy egyszerűen csak így érzi jól magát, nem akarja elhagyni magát, stb. Ez nem negatív, hanem pozitív dolog. Ha valakinek a pihenés nem az égyban fekvés olvasás hanem az aktív kikapcsolódás, testmozgás, azzal nincs baj.
2011. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
Ez de szánalmas, hogy szerinted azért törődik magával mert szánalmas a kapcsolata! Azokat a férfiakat sajnálom, akiknek a felesége azt hiszi, hogy egy szülés után már igénytelen koszos melegítős tehén lehet.
2011. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Jól tette. Nem hagyja el magát. A szülés nemis erről szól.
2011. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
akkor még talán nem tudatosul, de talán számít... a baba miatt is jól akarnám tartani magam szülés után! És ha jól nézek ki, foglalkozok magammal, akkor jobban is érzem magam, és kiegyensúlyozottabb anyja tudok lenni a pirinyónak:) Tiszta előny mindenhonnan nézve, hogyha a kismama törődik magával!
2011. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Jól teszi, ha nem hanyagolja el magát.
2011. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

én bevallom az első 3-4 hétben roncs voltam :D szanaszét vágtak-repedtem, úgy jártam mint egy jóllakott pingvin, leülni egyáltalán nem tudtam, lefeküdni se volt egyszerű mivel nem tudtam ülni így lezuhantam az ágyra :D

babám 2 óránként szopizott eleinte, ráadásul 1 órán keresztül így volt 1 órám, hogy aludjak de nem igazán jött össze mert spriccelt a tejem és feszített a cicim.


kb. 3. vagy 4. héten beálltak a dolgok, összekaptam magam és igenis próbáltam csinosan öltözni mikor vendégek jöttek vagy lementünk sétálni.

6 hetes kontrollon mondta a dokim, hogy most már nyugodtan tornázzak, nekem nagyon jól esett fél órát mozogni :)

és igen, a férjemnek is akartam tetszeni, nem szerettem volna, hogy hazajön a munkából és egy lestrapált macinacis igénytelen nőt találjon a nappaliban aki éppen a mellét feji :D


szerintem nagyon ügyes a rokonod, hogy ennyi idő után így össze tudta szedni magát, bár nekem is sikerült volna 2 hetes babával tornázni, csinin öltözködni :)

2011. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
16%

hát nem tudom, az én gyerekeim ettek és aludtak hónapokon keresztül szóval lett volna épp időm kirittyenteni magam és hasonlók, de egy perc időm nem volt magamra , főleg nem az első2 hétben.

3 óránként szopik a baba közte fejni, tejet eltenni, cumisüveget eltenni magadat tisztán tartani és már mehet is előről. Érdekes.Lehet neki csak disznek van a ygerek és mindent más csinál helyette és ő meg magát nyalja falja.egészségére.

2011. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, nem vagy normális.
2011. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!