Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez mi, ha nem pofátlanság?...

Ez mi, ha nem pofátlanság? Barátnőm története.

Figyelt kérdés

Elmesélte, hogy mi történt vele, azóta is ki vagyok akadva miatta. Végig egy magándokihoz járt, minden alkalommal fizetett is- nem keveset (8 ezer). Az UH-ot a kórházban, kórházi gépen végezte, szintén pénzért (5ezer/alkalom). Eljött a szülés ideje, telefonált az orvosának, aki nem vette fel csütörtök délután 4-kor a telefont. Bement a kórházba, ahonnan értesítették az orvost, de az egyébb elfoglaltságra hivatkozva nem ment be hozzá. A nem tervezett császármetszést egy ügyeletes orvos végezte el, majd a műtét végeztével odament a férjhez, hogy az XY orvos üzeni, hogy 40-ezerrel tartoznak "neki", mármint annak, aki ott sem volt a szülésnél.

Engem személy szerint nagyon felbosszantott, hogy vannak ilyen "emberek". Más is hallot már ilyet? Egyébként a vége az lett, hogy nem fizettek, és a doki sértődöttségében egyszer sem ment be hozzá, hogy megkérdezze hogy van az anyuka.


2011. ápr. 1. 15:02
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A rokon király volt :)
2011. ápr. 4. 19:04
 22/23 anonim ***** válasza:

Az orvosok egyszer felesküdtek..... Aztán kitalálták, hogy az úgynevezett "hála pénz" jár nekik... és erre is megtalálták a megfelelő szó, ami nem a korrupció, hanem a paraszolvencia...

És mennyi ilyen történet van, és eset!

Egyik ismerősöm a Váci kórházban a Bényi dr. Úrhoz járt magánrendelésre, és ő is volt a fogadott orvosa.

Aztán eljött a szülés ideje/napja... hívták a dokit, akinek épp programja volt a közelben, és fogadott (Verőcei Dáridó) orvosként nemcsak, hogy a szülés végére ért csak be a kórházba, (amikor a gyerek órák óta megvolt), hanem megjegyezte az ismerősömnek, hogy miatta lemaradt a programjáról, és lenne fontosabb dolga is...

Azután másnap drága dr. úr behívta az ismerősömet a rendelőbe, és azt mondta neki, hogy másnap ő lesz az ügyeletes a szülészeten és várja a pénzét, borítékban, mert amennyiben nem, akkor nem szeretné őt, és a gyereket többet meglátni a Váci kórházban!

Naaa??? Ez se gyenge!!!

Azóta egyszer volt nekem is szerencsém találkozni Bényi dr. Úrral, akivel szemben nemcsak hogy egy hatalmas ellenszenvet érzek, de bár 2 szót nem beszéltem vele, és a zárójelentésemért, is 24 órát vártam, és hisztiznem kellett, de mielőtt haza mentem, reggel ott vigyorgott az ágyamnál... Talán várt valamit, talán nem, de útálom azt, hogy "ELVÁRJÁK" a pénzt... mert nekik jár...

2011. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy róla van szó :) Csak nem akartam kiírni...amúgy én kórházban voltam egy bő hónapig a végén tudnék róla "szépeket" mesélni...
2011. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!