Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » János kórházban, hogy zajlik...

János kórházban, hogy zajlik a császár ás az utána következő napok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő múlva kaptad meg a babát?Rátehetted azonnal a cicire?Segítettek ebben?Apa bent lehet a műtétkor?És utána az őrzőben?Mikor kerülsz át a gyerekágyra?Fürdés?Stb.Mindenre kiváncsi lennék,ha nem baj!
2011. márc. 28. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly februárban volt ott császárom. Nem tervezett volt, hanem sürgősségi a 35. héten!

Engem este 6 előtt kezdtek műteni. Apa nem jöhetett be a műtőbe, kint várakozott, és ő készítette az első képeket a kicsiről. Neki adták a kezébe, mikor megmosdatták, felöltöztették a kicsit, addig engem raktak rendbe. Altatni nem altattak, csak érzéstelenítettek. Nem tehettem azonnal cicire, de megmutatták, és megsimogathattam, utána vitték el "megtakarítani", méregetni, vizsgálni.

Műtét után én rögtön a kórterembe kerültem, nem vittek külön őrzőbe. Oda jöhetett velem az apuka is, ő pakolászta ki a dolgaimat, adott egy kis vizet inni, tehát bent lehetett velem. Szerintem este 8 óra elmúlt mikor elment haza.

Éjszakára hagytak "aludni", bár alvás nem sok volt. Ment kifele az érzéstelenítő hatása, és pokolian fájt mindenem. Reggel 5 körül jött az éjszakás nővérke, kiszedte a katétert, és felállított, segített lemosdani, bugyit, betétet felvenni. Akkor még fürdeni nem engedett ki. Este már mehettem a saját lábamon a zuhanyzóba!

Ha jól emlékszem reggel 7-9 között volt gyerekorvosi vizit, ekkor minden babának bent kellett lennie a csecsemősöknél. Én utána kaptam meg végülis először a gyerkőcöt, mivel éjszaka is bent volt. Utána éjjel nappal velem lehetett, de bevallom őszintén, én kihasználtam azt a pár napot, és éjszakára bevittem, mert magamat is alig tudtam ellátni. Úgy voltam vele, hogy még ott a kórházban próbálok megerősödni amennyire lehet, mert itthon már nem lesz segítség, nekem kell mindent ellátni. Lehet, hogy szívtelen anya vagyok sokak szerint, de én így éreztem jónak!

Írj ha van kérdésed, ha tudok szívesen válaszolok!

2011. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!