Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után a következő...

Császár után a következő szülésnél tényleg nem adnak EDA-t?

Figyelt kérdés
Esetleg konkrétan Margit Kh-as tapasztalat?
2010. aug. 31. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De igen, ha természetes szülésre készültök jogosan (nincs komplikáció-gyanú), csak időben kell szólni. Természetes 2. szülésre készülsz ezek szerint?

Ha felmerül, hogy esetleg császár, azért nem adnak szívesen, mert ahhoz ugye úgyis kell majd az érzéstelenítés, nehogy üsse egymást, vagy műtét közben menjen ki a hatása...

2010. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Igen, nagyon reménykedem, hogy sikerül természetes úton! Egyenlőre nincs akadálya, úgy tűnik.


Jó lenne, ha kaphatnék, 1. szülésnél nagyon fájt az egész napos oxitocinos vajúdás. Nem bánnám, ha tudnék közben picit pihizni ezúttal!

2010. szept. 1. 08:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanácsolom, beszélj a dokiddal!

A Margit kórházban eléggé EDA pártiak, biztos, hogy nem fognak hagyni feleslegesen szenvedni!

2010. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Remélem igazad lesz!
2010. szept. 1. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem úgy van, ahogy az 1. válaszoló írta, császározni is lehet edával, az én szülésem természetesnek indult, kaptam edát, de végül császározni kellett, és azt is edával csinálták.
2010. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én hasznos választ nem tudok adni, viszont kérdeznék, ha nem bánjátok.

Kedves kérdező! Első szülésem sajnos császáros lett, de nagyon vágyom megtapasztalni a természetes szülés élményét. Miktől függ, hogy engedik-e vagy sem? Ha engedik, nem kockázatos? Ha megindul a természetes szülés, és mégis császározni kell? Ha már esetleg a szülőcsatornában van a pici, és akkor reped a heg, vagy valami, akkor mi van? Előre is köszönöm, és drukkolok, hogy sikerüljön a természetes szülés :) Gratulálok a babához :)

2010. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Péterfybe engem nem engdenek a prog EDÁS császár után természetesen szülni. Állítólag annyira koskázatos/ott plasztikai varrattal varnak/, hogy nem vállalják be mert túl sok komplikáció léphet fel.
2010. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!