Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki esetleg Győrben Dr....

Aki esetleg Győrben Dr. Stummer Jánosnál szült, segíthetne, mennyit kért a szülés levezetéséért!?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 19:23
1 2
 11/11 anonim válasza:

Engem hihetetlenül meglepett ez a negatív vélemény a dokiról. Ez a legelső és egyetlen negatív hozzászólás amit eddig hallottam róla, pedig nem egy és nem is két embert kérdeztem, mielőtt őt választottam volna. A személyes találkozások pedig csak megerősítették a korábban elhangzott rengeteg pozitív tapasztalatot róla.

Szóval ezt az egy véleményt leszámítva és csakis jót hallottam és tapasztaltam róla és senki máshoz nem mennék csak hozzá. A kórházból a nővérek is sokan hozzá járnak ami azért jelenthet valamit. Én meg vagyok vele elégedve, remélem a szülésemet is ő vezeti majd le.

2010. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!