Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki esetleg Győrben Dr....

Aki esetleg Győrben Dr. Stummer Jánosnál szült, segíthetne, mennyit kért a szülés levezetéséért!?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem fogadott orvosom volt, de Dr. Stummer volt az ügyeletes. Ha inteligens, kedves, empatikus emberre vágysz,aki a te igényeidet tartja kizárólag szem előtt, na akkor nem őt választod. Nem hogy pénzt nem adnék neki, de örüljön, hogy nem pofoztam fel két fájás között!
2009. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte választ!Nekem ő fogadott orvosom,eddig nincs rá panaszom,remélem nem járok úgy vele,ahogyan te :(
2009. febr. 22. 11:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Remélem én is, hogy Te pozitívabb véleménnyel leszel róla! Velünk nem sikerült tisztelet tudóan viselkednie, szinte 'kizárt' az eseményekből, és mintha egy utolsó dolog lenne a szülés úgy kezelte. Ezen kívül 2 perces fájásokkal még közölte, hogy nem kellett volna bemennem. Ennyire azért ne legyen már a kismama az orvos terhére...Könnyű szülést és jó babázást kívánok neked!
2009. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én is messze elkerülöm semmi jót nem tudok rola mondani. Igaz én nem nála szültem,de szülésem utáni napokban nem nagyon tudtam pisilni és azt a két csepp pisit amit ki tudtam kinozni magambol számomra nagy eredmény volt. Ő volt a vizites orvos össze vissza nyomogatott csillagokat láttam megkatéterezett és pár ora mulva visszajött megkérdezte mi a helyzet és amikor azt válaszoltam hogy könnyebben megy a pisilél olyan szemeket tett rám hogy nem kivánom senkinek. Még ma is hallom a füleimbe ezt a szót hogy "bííízzzztooos" alattomos sunyi ember.
2009. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezek igazán elkeserítő vélemények,eddig szerencsére egy rossz szavam nem lehet rá.Most a 34. legvégén járok és sajnos a picim eléggé le van maradva,a súlya mindössze 1696g a BPD-je 76mm AC 277 FL 58,a méhlepényem nem tudja megfelelően táplálni,jól rám is hozták a frászt az ultrahangon tegnap ilyen mondatokkal hogy örüljek ha 2 kiló lesz amikor születik,és hogy be kell indítani a szülést hamarabb.Így ennek fényében járhatok 2 naponta NST-re.A mai eredményre 10-es skálából 9est értünk el a kislányommal,Stummer nyugtatgat,bíztat hogy nem lesz baj.Hát remélem nem vesz 180 fokos fordulatot így a végére...:(
2009. febr. 26. 12:35
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

az első válaszoló vagyok. Légy pozitív, ne aggódj, minden rendben lesz a babával! Az nst nem fáj, bár macerás eljárni, de inkább tudd, mi van a picivel, nem baj, ha gyakrabban kell menni. A két kg sem olyan nagyon-nagyon vészes, főleg, ha tudod, hogy miért. Nem a babóval van gond, hanem a méhlepénnyel, tehát ha kijön a babó és táplálva lesz nem lesz semmi baja! Majd jelentkezz ide, hgoy milyen volt a szülés, nagyon kiváncsi vagyok rá. Sok sikert, és még kellően hosszú babavárást kívánok:)!

2009. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást,eddig minden alkalommal jól szerepelt a picur,azt mondták ha így marad,akár végig ki is hordhatom,szóval még 5 hét,ha szerencsénk van.A részletekről pedig a nagy esemény után:)
2009. márc. 3. 12:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Várom a beszámolód mindenképp visszakeresek majd ide!!!
2009. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Íme a beszámoló :) A Leányzó a 38.héten szombat este úgy gondolta elég neki már ennyi a bent létből,uccu kifelé,mindezt rögtön 3 perces fájásokkal,fél egyre bementünk a kórházba,a fent említett orvos egy percen belül ott volt és megvizsgált,akkor nyitva voltam 2 ujjnyira,beöntés,zuhanyzás néhány perc szenvedés a folyosón a páromba kapaszkodva,irány a szülőszoba,fel az ágyra,két három erős fájás,újra megvizsgál az orvos,majd elkerekedett szemekkel közli hogy átugrottuk a tágulási szakaszt,burkot is repeszt,bekötik az infúziót hajnal fél 2kor ,majd közli,ha nyomnom kell nyomjak,3 tolófájás és a Leányzó hajnal 1:58kor már kint is volt.Abszolút pozitív élmény volt a szülés nekem is és a páromnak is,bár a kezét összetörgeltem a fájások közben :)Végig dicsértek hogy erős és ügyes vagyok,persze a gátmetszést nem úsztam meg én sem,de ez legyen a legkevesebb.Doktor bácsink nem okozott csalódást,nagyon jó volt vele szülni,egy idegennel nem ment volna így azt hiszem.És minden nap bejött megnézett minket amíg a kórházban voltunk.Hát röviden ennyi,nekem életem legszebb élménye volt .
2009. ápr. 6. 17:22
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja,ki ne hagyjam,a Leányzó 2480g-mal és 46cm-vel született meg :D
2009. ápr. 6. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!