Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki 2011 április-májusban...

Van aki 2011 április-májusban az Áek-ben fog szülni? Esetleg akinek nincs fogadott orvosa? Kórházi csomagba kinek mi kerül?

Figyelt kérdés

A MÁV rendelőbe járok TB- alapon orvoshoz, de az orvosom már idős és szülést nem vállal, de azt mondta, hogy mehetek az Áek-be szülni. (A terhesgondozást egy orvos csinálja.)


A szülőszoba látogatásra sajnos nem tudtam eljutni, mivel zárlat van. Nem tudja esetleg valaki, hogy most mit kér a kórház a babának mit tegyek be? (pl. pelenka, ruha, 70%alkohol...stb.)

Várom a tapasztalatokat is akik itt szültek esetleg ügyeleten:-)


33 hetes kismama:)


2011. márc. 14. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elvileg három héten belül ott szülök...

Szülőszoba látogatáson én sem voltam, de kérdezgettem más kismamákat.

A babának kell textilpelus, pelenka és popsitörlő. Minden mást adnak, a kenőcstől kezdve, a kincstári ruháig.

Én még bepakoltam egy vékony takarót, kis zoknit, sapit, kesztyűt.

2011. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly július elején szültem, ügyeletesnél. Nagyon odafigyelt, végig ott volt és a szülés után is minden nap megnézett. Pelenkát kell vinned, és popsitörlőt, jól írta az előző válaszoló. Minden mást adnak. Ha van kérdésed, nyugodtan írjál és ha tudok válaszolok. Jó babavárást.
2011. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy hónapja szültem ott, jól írták a többiek, hogy mit kell vinni a babának, még annyit hozzátennék, hogy vigyél plusz egy-két váltás ruhát, mert előfordulhat hogy pont amikor pelusozod akkor történik még "baleset", és akkor lehet ruhát is cserélni :)

Nekem finoman megjegyezték, hogy ha ennyit pisil a baba, akkor hozassak be neki ruhát :)))


Ja, egyébként ügyeleten szültem, mindenki nagyon kedves volt, nekem nem volt rossz élmény, de mondjuk hamar le is tudtuk.

A szülőszobára vigyél tena betétet meg eldobhatós bugyit mert azt már ott kérni fogják.

Egyelőre ennyi jutott eszembe.

2011. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon sokat segítettetek!
2011. márc. 16. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!