Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor 6-7 hónappal szülés...

Mikor 6-7 hónappal szülés után visszamentél rákszűrésre emlékezett rád a (fogadott) orvosod?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze. 2x is megnézte a babát, jött utánam a váróba, hogy elköszönjön :)
2011. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Amikor az sztk-ba mentem, akkor nem. Amikor a magánrendelésére, akkor érdekesmód igen.
2011. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, de nem mutatta. :)

Nagyon sok páciense van, nem is csodálom, hogy nem tud mindenkit megjegyezni.

Mármint az biztos, hogy megismer, tudja, hogy "hozzá tartozom", csak azt nem, hogy milyen ügyből kifolyólag. :)

2011. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen:-)
2011. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na hát, nem is tudom én hova tegyem ezt a dolgot. De nagyon rosszul esett... :( Tegnap voltam nála, vittem a babámat is, nagy büszkén, hogy megmutassam neki. Azt hiszem a vezetéknevemre emlékezett, de lehet, hogy csak azért mondta, mert fel volt neki írva az előjegyzésbe... De olyan fura volt. Kérdezte, hogy mikor szültem. (Már jó hogy azt nem kérdezte meg, hogy nála szültem-e.) Persze, nyilván nem emlékezhet a dátumra, ezt elhiszem. De akkor jöttem rá, hogy lehet, hogy semmire nem emlékszik, mikor ránéz a babára (akin piros naci, és rózsaszín pöttyös, masnis felső volt), és azt kérdezi: - Kislány, kisfiú?

Hát azt hittem lehidalok. Hiszen a szülési utáni napokban állandóan járt be hozzám, dícsérte a babámat, hogy milyen szép baba, mindig mondta, hogy - jöttem megnézni a kiscsajt. Erre tegnap ilyet kérdezett... Szerintem az arcomra emlékezett, de már fogalma sem volt, hogy hova tegyen. :( Na mindegy, népszerű doki különben sokan vannak nála. Csak akkora csalódás volt ez nekem :( mert nyilván nekünk kismamáknak a saját terhességünk és a szülésünk, a saját babánk, és a saját orvosunk - én neki speciel nagyon nagyon hálás vagyok - de egy világ omlott össze bennem tegnap két perc alatt. Hiszen a terhesgondozás alatt is, és a szülés után is vittünk neki ajándékot, pénzt és olyan aranyos volt végig, a keresztnevemen szólított, stb. Tegnap úgy készültem, hogy milyen jó lesz, biztos megkérdezi hogy vagyunk mint vagyunk. Nem mondom, kedves volt tegnap is, de kb. fogalma nem volt rólam.

2011. nov. 18. 13:32
 6/15 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy én 6 nappal túlhordtam a kislányomat, tehát a szülés előtt már napi szinten találkoztunk, nézett uh-gal, vizsgálgatott állandóan, simogatta a hasamat, hogy milyen "szép nagy pocó", de jöhetne már az a baba, ő jobban izgult azokban a napokban mint én. És azért még annyira nem volt ez régen. Ráadásul végül április 1-én született a gyerek, és már előtte a doki is mondta, hogy csak nehogy megszívjam aztán április 1 (bolondok napja) legyen belőle addig húzom. Aztán az lett.

Na ezekkel a dolgokkal együtt nem értem, hogy hogy az ördögbe nem emlékezett rám. De lehet, hogy csak én képzelem bele. Az is lehet, hogy csak a babám nemére nem emlékezett. passz

2011. nov. 18. 13:44
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Nekem uyan nem volt fogadott a dokim, de közvetlen volt, aranyos, óránként lejött megvizsgálni és hozzátenném, hogy ez Szilveszter éjjel volt.Ő kívánt először boldog új évet és énis neki, jókat röhögtünk, viccelődtünk.

Aztán a múltkor mentem vizsgálatra (a fél évesre nem tudtam menni ezért akkor mentem mikor a lányom 9 hós lett)és mondtam neki, hogy miért jöttem.(Előtte voltam nála kétszer is csak nem vizsgálaton, hanem konzultáción).

Megkérdezte, hogy:És hány éves a gyerek?

Hát én azthittem, hogy dobok egy hátast, akartam is emlékeztetni, hogy dokikám, boldog új évet de nem jött a számra.

Hozzá is nagyon sokan járnak, most is nagyon kedves volt és aranyos, de kb ennyi.Szerintem max azokra emnlékszik akik 2 hétre visszamenőleg szültek nála és ennyi.Na meg ugye lóvét sem kapott, azt meg ahamar elfelejtik, aki nem ad :)

10,5 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mi viszont adtunk lóvét, és ennek ellenére tegnap azt hitte egy vadidegen nő megy be hozzá a rendelőbe, karján egy 7 hós babával. Szerintem pont hogy kedves akart lenni, hogy megkérdezi, kislány-e vagy kisfiú a babám, csak pont ezzel árulta el, hogy még annyira sem kapcsolt, hogy ha valaki bevisz egy bébit, az valószínű azért viszi be mert az ő kezei között született meg és meg akarja mutatni. Én meg annyira megszeppentem egyből, hogy már nem akartam még cikisebbé tenni a helyzetet, hogy felvilágosítom, hogy nála szültem és eddig kb 40x vizsgált meg.

Amúgy egy hülye naív vagyok szerintem, már rájöttem. Bár itt írják mások, hogy igenis emlékezett rájuk a dokijuk...

2011. nov. 18. 20:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Természetesen emlékezett, a fiam nevét is tudja, pedig főorvos és több páciense is van!
2011. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Főorvos az én dokim is. Hát azt hiszem a vizsgálat végére már emlékezett rám, szerintem közben rájöhetett hogy mi a szitu. De az elején nem. Vagy lehet, hogy emlékezett, csak rossz napja volt?!? :D
2011. nov. 19. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!