Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor 6-7 hónappal szülés...

Mikor 6-7 hónappal szülés után visszamentél rákszűrésre emlékezett rád a (fogadott) orvosod?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 10:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én dokim (fogadott volt) emlékezett rám, de arra már nem, hogy a gyerek fiú-e vagy lány, és szerintem azóta se tudja, mert mindig csak "gyerkőc"-nek hívja ha szóba kerül.

Szerintem az a helyzet, (tisztelet a kivételnek) hogy ők csak addig figyelnek jobban, amíg le nem zajlik a terhesség és a szülés, utána már jön a következő páciens, és arra figyelnek jobban, a régiek meg feledésbe merülnek. Nekem is nagyon rosszul esik ez, de ha belegondolunk, hogy mennyi ember jár 1-1 dokihoz, csoda, hogy még a nevünkre emlékszik egyáltalán. :S

2011. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szülész-nőgyógyász főorvos, és igen, emlékezett. Sőt, most várom a 2.babát, a nagy másfél éves, és most pár hete amikor elmentem hozzá, még mindig tudta a nevem, tudta hogy kislányom született nála, sőt azt is tudta hogy mi volt az oka a császáromnak.
2011. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Fúú, hát ez nagyon durva. Kiakasztó, hogy rám miért nem emlékezett az én dokim. :( nagyon furcsa mindenesetre.
2011. nov. 21. 23:50
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia. Az én dokim is főorvos, anyum pont egy hónapja volt nála és érdeklődött felőlünk, tudta a nevem, tudta hogy fiam lett és 15 hónapja szültem.
2011. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jaj, ne vedd úgy a szívedre! :)

Én azt csodálom, ha valaki egyáltalán emlékszik 6 hónap távlatából. Meg is értem őket, én is ilyen vagyok.

Én ugyan nem eü.-i területen dolgozom, de én is sok emberrel állok kapcsolatban a munkám során, egy ideig rendszeresen látom őket, de ahogy nem jönnek, pár hét se telik el, és totál feledésbe merülnek.

Illetve ahogy írta az egyik válaszadó, hogy az arcáról talán dereng, hogy mintha láttam volna már valahol, de semmi egyéb, és ez sem mindenkinél.

Nyilván az is közrejátszik, kinek milyen jó az arcmemóriája. Háát, én ezzel nem dicsekedhetem. :D

Én annyira egyformának látom az embereket, hogy néha még magam is meglepődöm. Volt is már ebből pár kellemetlen szitum, hogy valakit egy másik embernek néztem.


És ez nem függ attól, hogy az orvos kapott-e pénzt, ajándékot, valaki vagy jobban megmarad az emlékezetünkben valamiért, vagy nem.

2011. nov. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!