Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden esetben lemegy a has...

Minden esetben lemegy a has szülés előtt pár nappal?

Figyelt kérdés
Kinek mikor ment le? 39hétben vagyok, nagyon kicsit ment a hasam lejjebb. Lemehet akár 1 napon belül is? Vagy hosszabb folyamat? Nem akarom "sürgetni" csak kíváncsi vagyok:-)
2011. nov. 18. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem ment le. Ugyan úgy állt a hasam a szülés napján, mint előtte 1 hónappal. A szülés reggelén azt mondta a doki, itt nem lesz még baba 1 hétig legalább. Másnap reggel megszületett a lányom. :)
2011. nov. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is azt mondták, hogy még nagyon fent van a hasam ebből nem lesz még baba. 2 nap múlva megszültem. Ja és 3 napot túlhordtam. Szerintem ez egyénfüggő.

Sok sikert a szüléshez.

2011. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsővel szülés előtt kb 2 héttel jegyezte meg a védőnőm,hogy lent van már. A második szülésnél a kórházban a szülés napján is azt mondták a szobatársak,hogy még nincs lent. A harmadiknál nem tudom.


Megfigyeltem azonban,hogy a szülések előtt mindig kb 1-1,5 kg-val lettem könnyebb,mint előtte 1 héttel!


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-D


Üdv:3lányos

2011. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:-)Akkor ez nem jelent semmit:-)
2011. nov. 18. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!