Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet érezni valamit szülés...

Lehet érezni valamit szülés elött pár nappal? Bármi furcsát vagy fájdalmat, vagy ilyesmit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem feltétlen kell - van, akinek semmi elöjele sincs, van akinek meg napokkal elötte tünetei vannak.


De ha megindul, akkor olyan nincs, hogy nem veszed észre.

2011. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, lehet. Én két nappal a szülés előtt un. jóslófájásokat éreztem, ami tulajdonképpen egy enyhe, de hosszan elnyúló fájdalom, ami viszonylag sokáig jelen van (méhösszehúzódás). Aztán elmúlik. Én nem tudtam aludni tőle (jóllehet, akkor már egyébként is nehézkes a nyugodt pihenés). A szülés napján pedig éjjel arra ébredtem, h ugyanez a fájdalom jelentkezik, de sokkal erősebb, és fokozódik, ill. nem múlik. Na, akkor vártam pár órát (tudatos légzéssel igyekeztem uralni a fájásokat), majd felhívtam a szülésznőmet.
2011. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem. Még jóslóm se volt soha! Sőt, haskeményedést se érzetem soha, csak annyit, hogy feszül a hasam, amikor mászom a 4 emeletet. Még este írtam a fórumtársaknak, viccelődtem, hogy még hetekig egyben leszek tuti, erre hajnalban elfolyt a magzatvíz... Délelőtt már a kezemben volt a fiam, 2 héttel előbb jött.
2011. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

42-ik hétre született a fiam, a 38.-tól folyamatosan ijesztgetett jóslófájásokkal, de nem történt semmi.

Viszont, egyik éjjel nem bírtam aludni, mert úgy éreztem csiklandoz a kis újjacskájával, kaparászik. Másnap megszületett.

2011. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vasárnap szültem péntek délután borzasztóan elkezdett fájni a derekam...Akkor nem tudtam h előjel,de már tudom:)
2011. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem elotte levo este voltak josloim, de csak ejjel. Napkozben elmultak..mondta a parom, hogy pihenjek, de mondtam, hogy majd este...ejjel 1kor megint elkezdodtek a fajasok, de akkor mar az igaziak. 10 percesek, de nem voltak erosek egyaltalan..masnap megszuletett a csemetenk:)
2011. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!