Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan és mikor kérdeztétek...

Hogyan és mikor kérdeztétek meg a fogadott orvosodtól, hogy mennyi lesz nála a szülés?

Figyelt kérdés
Nekem olyan kellemetlen ez az egész. Olyan mint ha vennél valamit a boltban, közben meg egy életről van szó. Mit kérdeztetek , mert én még megfogalmazni sem tudom szinte. Tudom hülyen hangzik, de ezért kérek segítséget. S mikor adtátok oda neki? Te vagy a férjed? Aznap mikor megszültetek vagy akkor amikor kiengednek a kórházból?
2011. nov. 22. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:

szia, ebben az égvilágon semmi kellemetlen sincs.

Kb félidőben kérdeztem meg: Mennyibe kerül önnél a szülés?

2011. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt, aztán a férjem simán rákérdezett, valahogy így: "beszélhetnénk az anyagiakról, hogyan készüljünk a szülésre?" És utána is ő intézte mielőtt hazajöttünk 1-2 nappal, nekem ez nem megy.
2011. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a vége felé kérdeztem meg, vállalja-e a szülést? Azt mondta,igen. És ez anyagilag m,ennyit jelent, mennyit kér doktor úr? Azt mondta,amennyit gondolok, ha nem adok semmit,őt az se érdekli. De persze adtunk neki.Semmi ciki nem volt benne. Jobb előre tisztázni.
2011. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kerria ***** válasza:

Nekem úgy ajánlották, hogy ő egy olyan doki akinek nincs 'fix tarifája', hanem ki mennyit gondol... na ez volt az egyik ok, amiért mellette döntöttem. Eddig úgy tűnik nem bántam meg...


37 hkm

2011. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a legelső alkalommal megkérdeztem, hogy elvállalja-e a szülést, miután igent mondott, egyszerűen megkérdeztem tőle, hogy mennyiért.

Szerencsére neki sem volt fix tarifája, én előtte informálódtam mielőtt mentem hozzá, úgyhogy nem ért meglepetésként a válasz, de jobb rákérdezni!

Császáros voltam,én a varratszedés után adtam oda neki, egy üveg Whisky kíséretében, mivel kipuhatoltam, hogy ez a kedvenc itala!

2011. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

semmikor, adtam amennyit gondoltam

2x szültem, magánrendelésen volt fix tarifa, de a szülésnél nem

nekem nem szimpi, ha a doki előre megmondja mennyit kér

2011. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, teljesen egyetértek! Nekem ugyan ne mondja meg,mennyiért vállal, ez undorító. Bízza csak rám. Különben is, mindenki annyit ad, amennyit kibír az arca és a pénztárcája. Persze, nem ingyen várom az ellátást (holott magam is eü.dolgozó vagyok), de azért nehogy már egy havi fizetésemet odaadjam azért a néhány óráért! Nonszensz. Tehát: soha nem kérdeztem, csak adtam, amennyit gondoltam. Ugyanannál a dokinál fogok szülni ezúttal is.
2011. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is ajánlottak egy orvost akinek nincs fix tarifája aki amit gondol/tud úgy ad!Na én mellette döntöttem és nem bántam meg!már a terhesség alatt is nagyon korrekt volt amit lehetett a kórházban csinált vizsgálat hogy a magánrendelésen ne kelljen fizetnem,már végig magától úgy beszélt hogy mi lesz a szülésnél,meg ha majd szülünk:)legviccesebb ez volt: húsvétra van kiírva?na akkor majd csak tojást kérek a locsolásért:):) nagyon aranyos én imádtam és végül Vácról hajnalba rohant be a kórházba mély álmából felkeltve:) kapott egy borítékot x összeggel amit nagyon megköszönt és azóta is emlékszik ránk,érdeklődik a piciről most voltam nála rákszűrésen!Istvánba szülész!
2011. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két gyerekemet szültem nála és nem kérdeztem meg az árát.Elsőnél megkérdeztem hogy bejön-e soron kívül ha épp nem lesz bent,így is vállal-e.Azt mondta hogy igen de tudom-e hogy ez más elbírálás alá esik.Mondtam hogy tudom(én azt gondoltam ez azt jelenti hogy fizetni kell,amúgy is nem szimpi nekem se hogy megmondja)így lepecsételt.30-at kapott,elégedett volt szerintem.a 2.-nál megkérdeztem ujra vállal,azt mondta természetesen,itt 40-et kapott,nagyon elégedett voltam vele,és azóta is az vagyok.
2011. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és a férjem adta oda közvetlen szülés után minkétszer.
2011. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!