Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nehéz szülés ellenére is...

Nehéz szülés ellenére is kellemes élmény matadt bennem a szülés. Van aki így van ezzel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 14:00
 1/7 A kérdező kommentje:
maradt
2011. nov. 20. 14:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a 2. gyerkőcöm született meg nagyon fájdalmasan. Nehéznek nem mondanám, mert 20 perc alatt jött világra, de a szülés maga rövid volt és velős. Most a negyediket várom, nagyon várom! Bolondnak mondanak az ismerőseim, mikor azt mondom Nekik, hogy imádok szülni. És tényleg, annál szebb dolog nem is adatik meg a1z embernek, mint a szülés élménye, még akkor is, ha egy "kicsit" fáj.
2011. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sokat vajúdtam mert az istenért sem tágultam. Mégis olyan csodálatos dolog volt, hogy az leírhatatlan. A legszebb pillanat az volt, amikor a hasamra tették. Jó, hogy nem emlékezünk a fájdalomra, így csak a gyönyörűsége marad.
2011. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen így van, én az első gyermekem nehezebben szültem meg és már alig vártam h újra szüljek, a második az semmiség volt. Én is szeretek szülni. :) Üdv.
2011. nov. 20. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki, aki anyává érett így gondolkozik szerintem.
2011. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem. Császárral szültem már kétszer, de a másodiknál már rettegtem. Nem azt mondom, hogy nem érte meg, de amit átéltem, az maga a pokol volt. És kiráz a hideg, ha rágondolok és gyomoridegem lesz tőle. Ez van.
2011. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Leírhatatlan volt az a pár óra. 8 és fél óra volt egész pontosan, néha nagyon fájt, főleg a végén ugye... de semmiért nem cserélném el. Életem egyik legfelejthetetlenebb élménye volt. Egyik barátnőm most pocakos, szegénykém eléggé fél. Nem kerteltem elmondtam neki, hogy fáj ugyan, de ez egy olyan pár óra, amit ÁT KELL ÉLNI! Csodálatos és visszahozhatatlan... Már várom a másodikat... :)) Persze ő még nem költözött be, de reméljük hamarosan be fog!
2011. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!