Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héten kezdődnek a...

Hányadik héten kezdődnek a jósló fájások? Ha elkezdődtek, akkor mennyi idő van még vissza a valódi fájások érkezéséig? 33 hkm

Figyelt kérdés
Milyen érzés maga a fájás? Erős mensi fájdalom? És amikor a magzatvíz elfolyik, akkor úgy érzed, mintha pisilnél, csak nem tudod abbahagyni, irányítani?
2011. febr. 28. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
teljesen egyénfüggő. Lehet h nem lesz jóslófájásod, lehet, h nem megy el a magzatvized, idő előtt. A jóslófájás egyébként menziszerű fájdalom (volt nekem)
2011. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem szülés elött egy hétettel,37 hetesen volt jóslófájásom,de a magzat víz szülési körülményt jelez.Miért neked ilyen magzat vized van??????????mert nagyon pontosan olyat leírtad,mert ha így van akkor szerintem folydogál a magzat vized:


A tanácsom tegyél be a bugyidba egy szepit,vagy konyhai,papír törlött,és ha azt látod akkár egy kicsit is hogy van rajta "víz".akkor irány a kórház.


de eseteg a nyákdugó is lehet ilyen véreskés valami,az nem baj,mert hetekkel a szülés elött is elmehet,


de ha fájásod is van,szerintem csináld meg ez a bugyisat és utána döntsél.



remélem nincs még itt az ideje,kívánok sok erőt egészséget nektek!!

2011. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

33-34 hetesen voltak már jóslóim (mensiszerű fájdalom). 40 hét 3 napra szültem, úgyhogy jóslókkal is ki lehet húzni végig.

A magzatvíz meleg lötyi, amit valóban nem tudsz visszatartani.

2011. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem a 24. hettol voltak joslo fajasaim minden nap.

Bekemenyedett a hasam es gorcsoltam.38+4re szultem.

2011. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Második terhességem, de nem tudom mi a keményedés és a jósló-nekem nem volt-még.

36.h km

2011. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 terhességen volt jóslófájások nélkül
2011. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom milyen a jósló fájás, nekem nem volt. Nem is éreztem hogy tágulok egészen 8cm-ig. Na onnan már fájt rendesen... :) a vizem meg csak csöpögött, nálam nem volt nagy "áradás". Egy pénteki napon reggel kezdett el szivárogni, és vasárnap hajnalban született a kisfiam. Még akkor is folyt egy kicsit amikor nyomtam.
2011. márc. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint. Ha esetleg neked sem folyik el egyben a magzatvíz, csak csöpög akkor úgy tudod megnézni hogy tényleg az e, hogy leguggolsz, és nyomsz egy picit. Ha csöpög akkor az lesz. A végén becsapós volt nekem, mert szülés előtt egy héttel azt hittem a magzatvíz szivárog de csak folyásom volt.
2011. márc. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!