Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes ebbe a szörnyű világba...

Érdemes ebbe a szörnyű világba kisbabát szülni? Nem kiszúrás ez vele?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 09:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne kiszúrás? Te is kiszúrásnak érzed, hogy anyukád megszült téged??? Ha így érzel, akkor valószínűleg depressziós vagy...

Amióta világ a világ voltak olyan emberek, mint most és voltak és vannak jó és kedves emberek is. Ha így gondolkodna mindenki vagy a többség, már rég kihalnánk és nem szülne senki.

A világ olyan, amilyennek látod, ha te boldog vagy, kiegyensúlyozott és harmóniában élsz a környezeteddel, akkor a babád is így látja majd.

Annyi olyan ember van és volt a világon, akik iszonyatos és szörnyű megpróbáltatásokon mentek keresztűl (háború, stb.), mégis, ha túlélték, tudtak örülni minden egyes napnak és a világnak. Nem csak rossz van a világon, sőt, több a szép és a jó.

2011. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolso elotti vagyok.


Csak leirtam en hogy erzem.

2011. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

én pl kiszurásnak érzem h itt vagyok, ebbe nem akarok bele menni mert hosszú és bonyolult. Persze biztos vannak sokan akik rosszabbul jártak mint én és a tesóim.

2011. febr. 18. 17:08
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Számomra sosem volt kérdés, hogy érdemes-e kisbabát szülni, természetesen érdemes. Ezzel együtt én azt érzem élni és érdemes, akár egy megismételhetetlen napfelkelte látványáért is. A kérdés az, hogy észrevesszük-e a rohanásban ezeket a csodákat. Most 24 hetes vagyok, pár hete találtam egy videót. Elvonatkoztatva a terméktől, amit hirdet, azt gondolom, hogy gyönyörű, minden szava nagyon igaz, és szó ami szó én végig pityeregtem már többször az egészet, olyan megható. :D Azon leszek, hogy ezt az érzést a pirinyó Gyöngyszemünknek is átadjam. Szebben ezt nem is lehetett volna megfogalmazni. :)


Itt a videó, mindenki döntsön belátása szerint!


http://www.youtube.com/watch?v=81nbI10XpvQ&feature=related


Szép Napot Nektek!

2011. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én már válaszoltam tegnap, hogy minden nézőpont kérdése, pozitívan kell hozzáállni a világhoz és akkor a világ is úgy áll hozzánk:-)

Az utolsó válaszoló linkjében a videót tényleg érdemes megnézni!! Én már láttam a TV-ben, tényleg elmondja a lényeget az életről!! Nagyon jó! Sosem iszom kólát, de nagyon szép reklámot csinált, mindenkinek érdemes megfogadni a mondanivalóját!!

Mindenkinek szép napot!!

2011. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves 7.57! Köszönöm hogy be linkelted a reklámot.Én még nem láttam...nem hogy pityeregtem rajta,zokogtam.Gyönyörű...


Kedves kérdező!!!

ÉRDEMES GYERMEKET VILÁGRA HOZNI...akár melyik kort éljük,mindegyiknek meg van a maga ,,savanyúsága,, és CSODÁJA is! Tudni kell látni a szépet,a jót,pozitívan állni az élethez.Nem mindenki születik arany palotába,gyémánt ágyikóba!De ettől még ér annyit a mi életünk is,mint azoké,akiknek meg adatik mind ez. Sőt! Mi tudjuk csak igazán,mi is az élet,és mi látjuk meg csak igazán az apró dolgokban is szépet!

Én most nevelgetek a pocakomban egy kicsi Gyöngyszemet,aki immár a 3. Babánk lesz! Gyermekkori álmom volt,hogy nagy családos anyuka legyek,boldog házasságban,szerető férjemmel nevelgethessük Őket.És úgy néz ki,teljesült a vágyam! :)Boldogok vagyunk! Nekem nem kellenek milliók a boldogsághoz,és luxus utak...van mit ennünk,normális ruhákban járunk,nincsenek hitelek a fejünkön...a csekkek be vannak fizetve.Élvezzük az életet,ki tudja meddig lehetünk ezen a Világon! Ne mindig savanyú képpel üljünk magunkba fordulva,és azon agyaljunk...milyen volt a gyerek korunk,milyen volt a múlt!Hidd el,én is zsíros kenyéren nőttem fel,5-en éltünk egy szoba-konyhában,ép ezért tudok most örülni,annak,amim van.És mindig törekszem arra,hogy ne kelljen több zsíros kenyeret megennem. Nem könnyű az élet,harcolni kell,ez tény!De ha van kiből/kikből erőt merítenünk minden áldott nap,akkor erősek maradunk.És kik Ők? A GYEREKEINK!!!!! A csillogó szemecskéik,a határtalan szeretetük,mindennél többet jelent! ÉRTÜK ÉRDEMES ÉLNI!ÉS CSODÁS EZ A VILÁG! HA MI IS EZT AKARJUK!

2011. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!