Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kidobták a kisbabát! Láttátok?

Kidobták a kisbabát! Láttátok?

Figyelt kérdés

[link]



Szőrnyű!!!


2011. febr. 19. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Te jó Isten ........

Azért tök jó hogy ennyi idö mulva ilyen dolgok derülnek ki.Sokmindent hallottam a kórházról, de ez durva.

2011. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Borzasztó,hogy mi történnek...és a mai fejlett világban! Olvastátok a kapcsolódó cikkeket is?

ha már nem akarja a babáját akkor vigye a kórházba és helyezze el az inkubátorba!Ezek a nők milyen könnyen szülnek... akik meg kisbabát szeretnének,nehezen jön össze és sokszor nagyon nehéz szülésen esnek át!

2011. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Tényleg iszonyatos, nem is tudok mit írni.


Annyit hadd jegyezzek meg, hogy érdekes: ez az orvos, mintha még szabadlábon lenne, Geréb Ágnessel szemben mintha pöttyet keményebben léptek volna fel. Nem ezt hívják kettős mércének?

2011. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na gyönyörű.ismét megmutatta a "szép" oldalát a magyar egészségügy.
2011. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15.11-es,Te miről beszélsz?!Szegény anyuka nem tehet semmiről,megindult a szülés a 24. héten,a hülye doki meg abortusznak minősítette...olvasd már el a cikket,aztán nyilváníts véleményt.
2011. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

15:11es vagyok! Félreértettél! Én a kapcsolódó cikkekre írtam,amikben azt írták,megölték a babájukat,elásták stb...erre írtam,hogy ilyenek bezzeg könnyen szülnek!

Elolvastam a cikket(amiben leírják,hogy 24ik hétre szült a nő),megértem a kismamát és tényleg hatalmas erő kellett nekik ezt megélni!

2011. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor BOCSI,csak kicsit félreérthető volt a kommented...
2011. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hsz-eket is olvastatok? Nekem kinyilt a zsebemben a bicska nemelyikre. Meg vannak, akik azt mondjak, jol tette, hogy kidobta, mert szelekcio, blabla, meg hogy a legtobb koraszulott serult lesz. A batyam is ket honappal elobb szuletett, ma pedig tobb diplomas, csalados ember, teljesen egeszseges. Betoltott 24. hettol mar koraszules, nem veteles, es igy is kell ellatni, nem egy talban odebb tenni... Jezusom, szegeny baba, normalis hozzaallassal talan most teljesen egeszseges lenne.
2011. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És a fogadott orvosa? Na gratulálok, remélem jól meghúzkodják érte. Az a baj, hogy az egészségügyben mindenki védi a másikat, nem fogja senki elismerni, hogy az orvos hibázott. Szerintem így utólag a jogász nem fogja tudni bebizonyítani.
2011. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!