Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3,5 kg feletti babák a magzatv...

3,5 kg feletti babák a magzatvédő vitaminok eredménye?! Rubint Réka szerint?

Figyelt kérdés

[link]


Inkább a genetika a meghatározó nemde? Régen is születtek nagy babák, amikor nem voltak vitaminok.


2011. febr. 14. 11:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Fiamnál nem szedtem , ő 4,4 kilós lett, lányomnál igen, ő "csak" 3950 grammos.

Ja és mind a ketten hosszúak: 57 ill. 56 cm.

2011. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Lányomnál első 3 hónapban szedtem és utána hébe-hóba, 3060gr-mal született, én 9 kilót híztam.

Most 39 hetes vagyok, 7kiló plusszal, ugyan így szedtem a vitamint mint az elsőnél és most 4 kilóra saccolják a babát. Szerintem genetika.

2011. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Első két gyermekemnél végig szedtem az elevitet,3600 grammal ill.3240 grammal születettek.Harmadik gyerekemnél nem szedtem semmit,mégis ő lett a legnagyobb 4100 grammal született.

Nem ettől fűgg,hogy mekkora lessz a baba.

Ja azt elfelejtettem irni,hogy mind a hármat túlhordtam.

2011. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
A 12. hétig szedtem a vitamint, mégis megszültem egy 3700g-os fiút. Nem ettől függ. Barátnőm végig szedte, 3300-al született a lánya.
2011. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

2 kislányom van.Az eleje

étől szedtem a terhesvitamint mind a kettőnél.:)1 baba:3000g 2.baba:2700g:)

2011. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
1 x sem szedtem magzat védő vitamint. Első baba 3800 második 4230 g volt!
2011. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, de az előttem válaszolók is mind ezt írták, nincs összefüggés ezek a dolgok között..

egyébként a cikk szerint Norbi mondja, hogy nincs kérésre császár!

utána réka válaszol, hogy hogy fog hiányozni a gyereke, ha KISZEDIK majd a hasából!!!!!!!!!!!!


ááááááááááááááá

tényleg nincs megbeszélve már most, hogy császáros lez???

:-D

Ezek olyan idióták!

2011. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ti tényleg elhiszitek, hogy amit a Bors ír, az a színtiszta valóság és senkinek nem forgatják ki a szavait, hanem mindig mindent pontosan közölnek?!


Utolsónak! Norbi azt azért mondta, mert ugye Rékát a sok okos támadta, hogy Rékának kérésre volt császára. Erre a válasz, hogy Magyarországon kérésre nincs császár, csak indokolt esetben "vágnak". Rékának az első indokolt volt (farfekvés). A mostaniról is előre tudni, hogy INDOKOLTAN császár lesz, hiszen már császározták.


Bár kár ezt leírnom, mert ha egy kicsit gondolkozol, nem a rosszindulat beszélne belőled, akkor erre magadtól is rájöttél volna.

2011. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
kedves utolso hidd el nekem en mar probaltam nekik elmagyarazni szamtalan Rekas temaban hogy nem minden ugy van ahogy azt irjak de nem erdekli oket...alig varjak hogy nyilatkozzon valamit hogy aztan kiforgassak a szavait
2011. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Egy kis kiruccanás a bulvár világába:


[link]


A cikkben szereplő régész közeli ismerősöm, így "elsőkezes" információim vannak a dologról. Nem részletezem hosszan mi az, ami nem igaz a cikkben, főleg azért nem, mert talán nem is lenne elég karakterhely hozzá. Csak a slusszpoén: az említett sírban két férfi csontváza volt.


További jó tájékozódást a Borsból! Aki szereti, ajánlom a Blikk magazint is, az is szuper újság!


Akinek nem inge ne vegye magára!

2011. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!