Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3,5 kg feletti babák a magzatv...

3,5 kg feletti babák a magzatvédő vitaminok eredménye?! Rubint Réka szerint?

Figyelt kérdés

[link]


Inkább a genetika a meghatározó nemde? Régen is születtek nagy babák, amikor nem voltak vitaminok.


2011. febr. 14. 11:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Mi lesz a következő lépésük? Diétáztassuk a babát, ha hurkás?
2011. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
12:01-esnek: Ezt a poént már sarka Kata előtte. :) Szerinte duci a 6 hónapos kisfia, és nem bírja ki 4 óráig evés nélkül.
2011. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Én sem szedtem magzatvédő vitamint, nem híztam terhesség alatt, kislányom így is majdnem 4 kgoval született.

A Rubint Rékát és társait nem az esze miatt szeretik:)Pedig már több terhessége volt, "ismétlés a tudás anyja"-szerinte, és ennek ellenére ilyeneket nyilatkozik... Ami a legjobban szemet szúrt: "nagyon fog hiányozni, ha kiveszik a picurt". Egyébként meg valahol inkább sajnálom, hiszen lassan nagycsaládos létére sosem élte át a szülés élményét.

2011. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nem szedtem magzatvédő vitamint! Kisfiam 3880grammal és 57cm-el született a 40ik héten!
2011. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Én csak félidőig szedtem Elevitet és mégis 3700 grammal született fiam.

Köszi a válaszokat!

2011. febr. 14. 12:22
 16/32 anonim ***** válasza:

Számomra Rubint Réka amit mond az nem érdekel..Az egész nőt egy hamisnak tartom,és csak az üzlet a fontos neki..

Szerintem valahol becsapja az embereket,mert hamis illúziót kelt bennük..Kezdve avval,hogy egekig marasztalja a DVD ötleteit,és úgy reklámozta,hogy ha valaki az ő dvd tornáját használja az szülés után olyan dögös lesz mint ő..Csak azt felejtette elmondani,hogy ő személy szerint plasztikai műtéten esett át..Vagyis a mellei nem azért olyan fiatalosak mert szült két gyereket és tornázott,hanem mert volt egy jó plasztikai sebésze..Persze amikor kiderült akkor már vállalta,hogy ő alávetette magát,de addig csak ámította a nőket..Nem mondom,hogy nem lehet egy jó tornával szépen lefogyni ha kitartóak vagyunk,de soha ne lesz 2-3 szülés után majdnem 30 felett olyan alakunk mint egy 16 évesnek..

Úgy hogy amit az állandóan"csodálkozó nézetű" nő mond vagy állít annak a felét sem hiszem el..

2011. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
26%
mar megint kezdodika Reka lejarato kampany...koszi szepen hogy ezt igy leirtad mert most mar sokkal okosabb lettem de vegulis ebben a kimerito valszban a vitaminokrol egy szo sem esett...ha ennyire utalod ot akkor vezess naplot amiben kiirhatod a szemelyes problemaidat hogy ne nyomja ennyire a lelked mert igy meg a kerdesre sem tudsz koncentralni
2011. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Semmit sem szedtem és majdnem 4 kg-os és 60 cm-es babám lett!
2011. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Szerintem van ennek köze a vitaminokhoz, én ezért nem szedtem, csak folsavat, és vasat. Próbáltam egészségesen táplálkozni, a baba 3200 g lett, makk egészséges. Az ismerőseim mostanában szinte mind 4 kg feletti babákat szültek, és szedtek vitaminokat.
2011. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

ma 12:51

Én csak leírtam,hogy teljesen mindegy mit mond a hölgyike a vitaminokról,egy szavát sem hiszem el..De amint látom te sem a vitaminokra válaszoltál..Ne nekem írj,hanem a kérdezőnek legközelebb...Kötekedni otthon is lehet a közvetlen környezetedben bárkivel...

Egyébként a kérdezőnek én is azt tudom írni mint oly sokan..Nem szedtem vitaminokat a terhességem alatt.Egészségesen táplálkoztam(sok gyümölcs,és zöldség)Nem dohányoztam,nem ittam sem alkoholokat,sem szénsavas üdítőket.A lányom 3.90 kilóval és 50 cm-rel jött a világra makk egészségesen...

2011. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!