Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Néztétek ma a fél kettőt?...

Néztétek ma a fél kettőt? Főleg császárosok!

Figyelt kérdés

Az rtl-most-on holnap lesz csak fönn a mai műsor, de be fogom ide másolni valahogy azt a riportot ami ott elhangzott.

A kérdés lényege az volt h miért van manapság ennyi császár?

És a HollóMárti (műsorvezető) megkérdezte a prof-ot, h kérésre csinálhat e egy doki császárt, ha azt amúgy semmi nem igazolja. Határozott NEM volt a válasz.


Mekkora sz@r alakok az orvosok...


2010. dec. 7. 14:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj hogy mégis miért "sz@r alakozod" le az orvosokat?

Van valami nyomos okod? Mert neked nem csináltak kérésre császárt? Vagy miért?

Egyébként igy van, egy "kérés császár" több komplikációval jár mint egy hüvelyi szülés.

2010. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenképp indokolni kell valamivel. Azt meg ki lehet találni. Én is császáros voltam, bár én nem akartam. De ha egy anyuka mindenképp császárt akar, ráfogják, hogy elkezdett leválni a lepény, vagy mittudomén... A táppénznél is így van. Éjszakás fizikai melóm volt, reggelbe nem akartam átmenni, megírta a doki, hogy görcsölget a hasam, mehettem táppénzre. Szerintem ebben semmi rossz nincs. De hivatalosan nem mondhatják, hogy: "Peeeersze, bárkit megcsászározunk, aki szépen megkér!" :) Emellett nagyon nem támogatom az olyan császárosokat, akik csak azért nem akarnak szülni, mert az fáj...
2010. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Súlyosan elítélem ha valik csak megrögzött félelemből "kéri" a császárt, és lefizeti a dokit. Az az orvos nem orvos...egy sz@r alak.
2010. dec. 7. 15:00
 4/32 A kérdező kommentje:
hüvelyi szüléseim voltak....de itt akkora vita megy folyton ebben a témában. Volt aki kerek-perec megkérdezte a dokiját mennyiért vállalja h császárt csinál....nem volt egészségügyi oka. ersze papíron csináltak neki. Így lett.
2010. dec. 7. 15:01
 5/32 anonim ***** válasza:
ja várjál én meg pont az ellenkezőjét értettem amit irtál, azt hittem azt irod hogy azért sz.r alak mert nem csinálja meg kérésre. Bocs csak felidegelt a gyerek....
2010. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
ui: pénzért mindent!
2010. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%
Hidd el, hogy aki kéri a császárt az utólag jóóó nagyot koppan, mert egy hüvelyi szülő el sem tudja képzelni mekkora sz@r dolog 2-3 hétig szenvedni a sebtől. Nem az van, hogy 1 napig majd meg halsz aztán futsz a gyerek mellett...neeeeem...szívsz mindennel :(
2010. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
Én külföldön szültem, itt lehet kérni a császárt, nem csinálnak belőle ekkora ügyet. Egyébként lehet, hogy én jobban is jártam volna a császárral, mert 11 hónapos a lányom, a szex még mindig nem megy, ha wc-re kell mennem, még mindig fáj, hetekig nem tudtam ülni. És természetes szülésem volt, én nem ítélem el azt, aki császárral szeretne szülni, ráadásul semmi közöm hozzá, mint ahogy nektek sincs.
2010. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, császárral szültem ikreket, nem kérésre, hanem muszájból, az egyik fiu rosszul feküdt és a keményedéseknél lement a szívhangja, örülök, hogy a doki a császár mellett döntött. Nem szenvedtem a seb miatt 2-3 hétig(mint egyik előttem iró megjegyezte), a szülés után 2 nap tényleg rossz volt, de utána semmi bajom nem volt és a második héten itthon ellátam egyedül mind a két babát(apa itthon volt, de folyamatosan a papírokat intézte, tehát többet volt távol).

Nem értem miért "bántja" mindenki a császárosokat!

2010. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%
egyetértek az előttem szólókkal. Én is császárral szültem (muszájból), de nem bántam meg. Kérni talán éppen nem kérném, de nem látok semmi különöset abban, ha valaki fél a szüléstől és császárral akar szülni. Tényleg semmi közünk hozzá. És én is csak 2-3 napot szenvedtem vele, 2 hetesen végigtakarítottam a házat, 3 hetesen fát hordtam. Ismerős, aki term. szült, két hétig még ülni sem tudott. Nem látom be, miért baj, ha valaki fél a szüléstől.
2010. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!