Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyi szülészettel...

Szombathelyi szülészettel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kedves Mindenki! Szombathelyen tervezek szülni, mivel farfekvéses a babám és a mi városunkban nem engedik hüvelyi úton megszülni, kapásból császároznak. Viszont Szombathelyen működik a dolog. A kérdésem, hogy kinek milyen tapasztalata van akár faros vagy sima vagy császáros szüléssel kapcsolatban a szombathelyi kórházban? Pl lehet-e bármilyen testhelyzetben szülni vagy csak háton fekve, a császárnál bent lehet-e az apa stb...?

tegnapelőtt 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm tesójánál rohadtul erőltették a farfekvéses megszülését, nagyon sokat kínlódott, volt is vmi kis gond a babánál emiatt.


Engem csak háton engedtek szülni. Kérdeztem is a szülészorvost, szülésznőt, miért így kell, mikor csúszik az ember lába. Nem értették, miért hogy akarok? Mondtam, hogy de miért nincs legalább vmi rohadt támaszték, egy támla vagy vmi, ami masszív merőlegesen az ággyal, amin az az ember megtámaszkodik lábbal. Hiába fogták hárman a lábam, sz*rt sem ért, csúsztam összevissza azon a szar ágyon kitoláskor.

Akkor tudtam megszülni a fiam, amikor magamnak fogtam a lábam.


Császár műtétnél tudtommal nem lehet bent az apa, de így ő kapja meg elsőnek a babát bőrkontaktra.

tegnapelőtt 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
tegnap 05:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt esetleg lehet tudni, hogy pontosan mi volt a gond a babszival?
tegnap 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az, hogy számtalan ajánlás ellenére mégis erőltette valaki, hogy természetes úton szülessen...

Nem véletlenül nem hagyják sok helyen, meg nem véletlenül nem fordigatják őket nagyon....

ma 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!