Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Félek,hogy nem ismerem fel a...

Félek,hogy nem ismerem fel a tíz perces fájásokat. Ilyen lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy Borsod megyében lakunk de Debrecenbe mennénk szülni, végig oda jártunk terhesgondozásra is. Azt mondta a doki első szülésnél simán beérünk ha tíz perces fájásoknál indulunk majd. Viszont én nem tudom,hogy fogom-e tudni. Már nyitva a méhszájam pár napja kedden volt egy ujjnyi. Azóta nem tudom mi a helyzet mert kedden mennénk NST-re. Nemrég menstruációhoz hasonló megfog jönni érzésekre ébredtem ami nem mondható fájdalomnak, hanem tényleg az a mindjárt megjön érzés. Rettegek,hogy már csak mondjuk 5 perces fájásokat fogok észrevenni és nem érünk oda a kórházba. Tehát a tíz perces fájásokat hogyan ismerhetem fel? 😩

tegnap 04:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tudni fogod. Olyan jóslóim voltak, hogy összegörnyedtem az utolsó hetekbe..na mondom fantasztikus, így tuti nem fogom tudni milyen az igazi, mikor kell menni. Amikor 40+3 hetesen jött a 10 perces fájás elsőre, nagyon enyhén indult pedig, de teljesen más volt, mint a jósló. Azonnal tudtam, hogy itt bizony tuti szülés lett, teljesen más érzés volt és tényleg az volt. Rá 1 órára folyt el a víz.
tegnap 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#5! Ugye nem a védőnőnél szültel meg? 😁
ma 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

De ott 🤣

Szegeny azt sem tudta mihez kapjon. Nekem segitsen vagy hivja a mentot.

A gyerek meg azota azt hiszi h golya helyett a vedono hozza a babakat 🤣

Amugy a vedonoi szolgalat 2 percre van a korhaztol igy hamar oda ertek. Halistennek megint sikerult aznap este otthon aludnuk immar 4esben 🙂 bar a ferjem azota is neheztel h kihagytam a szulesbol. Raadasul mind a kettobol.


Amugy erdekes mert anyam baromi sokat vajudott velem (azt mondta 3 napot de ezt tulzasnak erzem) Es tesom is.

ma 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!