Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Be lehet "időzÍteni", hogy...

Be lehet "időzÍteni", hogy mikor szülessen a Baba?

Figyelt kérdés

Kicsit érdekes kérdés, de kÍváncsi vagyok rá. December 11-re vagyok kiÍrva, kislánnyal, s szeretnék egy kis meglepetést okozni páromnak. Ő december 6.-án ünnepli a születésnapját, és jó lenne ha úgy időzÍtene a Leánykánk, hogy akkor bújjon ki :)

Szerintetek van módja, hogy kicsit besegÍtsek neki?

Nem akarok semmi drasztikus dolgot, ami veszélyezteti a Babát! Csak kÍváncsi vagyok, hogy véghezvihetem-e a "meglepetésemet", vagy gondolkodjam valami más ajándékon? :)

Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 30. 10:49
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

:)

Kepzeljetek! Amint elkuldtem az utolso kommentet mentem pisilni, s veres bugyi fogadott :)

A fajasok egyre erosodtek, s olyan 4-7 perc kozott jelentkeztek. Majd a verzes is egyre erosebb lett, s vegul este 10-kor hivtuk a mentot :)

Ejfelkor burkot repesztettek, majd kaptam 40 ml kalciumot... ettol egyre erosebbek voltak a fajasok, de ugyancsak rendszertelen. Majd 6-kor tomtek belem az oxitocint, amitol mar eszeveszett rendszeres 2 perces fajasaim voltak, am amikor levettek az oxitocinrol egybol ritkultak a fajasok. Bar 8 cm-re ki voltam tagulva, de a rendszertelen fajasok miatt nem tudtak kezdeni velem semmit... Vegul mar 3 doki kinozott, s egyik se ment semmire, ketsegbeesett arcuk volt, a baba szivhangjat figyelo gep meg tobbszor kiirta, hogy tahichardia... Nagyon meg voltam ijedve latvan a dokik, noverek, babaasszony arcat, s bar kerdeztem van-e baj, a valasz az volt, hogy minden rendben... Majd mikor mar tenyleg ereztem, hogy valami nem oke, megmondtam a dokinak, hogy ne huzza az idot, ha ugy latja baj van, azonnal vagjon fol....

10 perc mulva a mutoasztalon fekudtem...

Vegul december 6.-an reggel 9:20-kor csaszarral megszuletett a leanykam, Abigel Hajnalka, 3100 grammos, 50 cm-es egeszseges kisangyal :)

A tervem sikerult, am az utohatas kellemetlen....

Az apuka azota se jott meg megnezni... Ma engedtek ki a korhazbol, 6 nap alatt nem volt kepes meglatogatni... Amugy se felhotlen a kapcsolatunk, de most azt debitalta ki, hogy en inditottam meg a szulest.... Ami nem igaz!!!

Melysegesen csalodtam a "paromban", hogy ennyire nem erdekeljuk...

Szoval, osszejott a szulinapi ajandek, az apuka megse orul neki :(


Am en boldog anyuka vagyok :) Imadom a Leanykam, s mostmar csak o fontos!


Koszonom, hogy "izgultatok" ertunk, kedvesek vagytok :)

Minden jot kivanok mindenkinek, s barmi lehetseges, csak beszelni kell a Babaval(szerintem a sok beszelgetes volt az, ami hatasos volt) :)

2010. dec. 12. 20:51
 22/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok is, meg sajnállak is. Remélem minden rendbe jön. Kellemes babázást.
2010. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Meg szabad kérdezni h a párod miért nem ment látogatni? Már nem vagytok együtt? Én elolvastam a történetedet és a hozzászólásokat :) kívánok neked minden jót és egészséget a kicsiknek!
2010. dec. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szia, gratulálok a kislányodhoz!!!! Sajnálom, hogy a párod ilyen :(

Üdv

2010. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Koszonom a gratulaciokat!


A paromra sajnos nem lehet szamitani. Bar tudom, erzem, hogy szeret, de a kiszamithatatlansaga uralja egesz lenyet, igy varhato volt, hogy meg se fog latogatni... A keresztlevelben is csak az en nevem szerepel, az ove nem(olyan, mintha a gyermeknek nem lenne apja...)

Szeretne latni a babat, de nem hajlando eljonni... Aki nem ismeri arra fogja, hogy lusta dog, de en tudom, hogy ez nem lustasag, hanem a benne lakozo gonoszsag...

Komplikalt "kapcsolat"...


En orvendek a babamnak, ertelmet adott az eletemnek, s igazan erzem azt a szeretetet, amit senki masnak nem adhatok...

Fiuk jonnek, fiuk mennek... de a gyermekem mindig a gyermekem marad, ezert minden eromet rea szanom...

2010. dec. 13. 15:44
 26/27 anonim ***** válasza:

Gratulálok és sajnálom a történteket.

annyit akarnék írni, hogy első gyermekemmel július 3-ra voltam kiírva. Július 4-én született, a doki indította a szülést. Utána tudatosult, hogy a sógornőm szülinapján született... Sajnos azóta is néha együtt ünnepelnak. aztán a tesómék is gondoltak egyet és tavaly pont ezen a napon kötöttek házasságot. Én nagyon utálom, hogy nincs neki egy saját napja. A fiam október 3-án született, és olyan jó, hogy van igazi szülinapja, nem kell együtt ünnepelnie, osztozkodnia senkivel.

Most meg január 6-ra vagyok kiírva, ami apukám névnapja, azt annyira nem is bánnám, ha 7-én születne, a volt sógorom szülinapja... szóval én reménykedek, hogy meg lesz valahogy a két ünnep között. :-)

Neked meg kívánom, hogy rendeződjenek a dolgaid, és legyen sok erőd a kicsi felneveléséhez!

2010. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
2. vagyok Gratulálok, hogy összejött, és nagyon sajnálom, hogy így reagált a férjed :( de azért ez durva...
2010. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!