Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Be lehet "időzÍteni", hogy...

Be lehet "időzÍteni", hogy mikor szülessen a Baba?

Figyelt kérdés

Kicsit érdekes kérdés, de kÍváncsi vagyok rá. December 11-re vagyok kiÍrva, kislánnyal, s szeretnék egy kis meglepetést okozni páromnak. Ő december 6.-án ünnepli a születésnapját, és jó lenne ha úgy időzÍtene a Leánykánk, hogy akkor bújjon ki :)

Szerintetek van módja, hogy kicsit besegÍtsek neki?

Nem akarok semmi drasztikus dolgot, ami veszélyezteti a Babát! Csak kÍváncsi vagyok, hogy véghezvihetem-e a "meglepetésemet", vagy gondolkodjam valami más ajándékon? :)

Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 30. 10:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
Hát én nem örülnék neki, ha a családban másnak is akkor lenne a szülinapja, mint az enyém. Ezt gondold át szerintem...
2010. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Szerintem egy nagyon szép ajándék lenne páromnak...

Semmi baj nincs azzal, hogy a családban ugyanakkor vannak a születésnapok... Anyukám majdnem a születésnapján szülte a bátyámat, 2 nap a különbség, nekem pedig lett volna egy ikertesóm, sajnos meghalt születésnél, de minden születésnapomon megemlékeztem róla, hogy milyen jó lenne együtt ünnepelni...

Párom örülne neki szerintem...

2010. szept. 30. 10:59
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem meg ez nagyon jó ötlet! :) Nekem tetszik.. sajnos 100%-osra biztosan ezt nem tudod beidőzíteni, de próbálkozhatsz! Pl. 6-án reggel lepd meg a párodat egy kis szexel.. elvileg sokaknak bejött, hogy a szex után beindult a szülés:) Vagy pedig agykontroll! Döntsd el, hogy 6-án fog születni, és tartsd magad ahhoz.. persze egyik sem 100%.. de a hit nagyon erős tud lenni:) Drukkolok! Majd írd meg, hogy összejött e:)
2010. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Gondolatban próbálok vele kommunikálni, olyankor mindig erősen befeszÍti magát és kidugja a lábacskáját, aktÍvabbá válik :) Hátha megbeszélhetem vele :)

A szex sajnos nem fog összejönni :( El vagyok tiltva tőle mert veszélyeztetett vagyok... Meg az se biztos, hogy együtt leszünk akkor, mivel másik városban egyetemezik... (ha esetleg nálam lesz megkérdezem a dokimat, hogy lehet-e :) )

Ha mégse lenne itt, akkor csak azt remélem ideér mielőtt megszülök, jó lenne ha húzódna a szülés vagy 5-6 órán keresztül, hogy érjen el hozzánk :)

Ám köszönöm a tippet, várom a továbbiakat :)

2010. szept. 30. 11:23
 5/27 anonim ***** válasza:
A férjem november 15-én született. A kissebbik lányom november 15-én született. És most terhes vagyok és november 14- re vagyok kiirva én is izgulok hogy hátha sikerül megint igy szülnöm de ez csak a szerencse kérdése. Nem lehet ezt befolyásolni szerintem.
2010. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Annyira jó olvasni a kérdésedet :)

Én 2008. dec. 11-re voltam kiírva, és én is dec. 6-án akartam szülni :)


Abban az évben az szombatra esett. Végül engedtem, és azt mondtam,hogy nem muszáj pont 6-án, lehet 7-én is, mert hogy az még vasárnap.

Nagyon szerettem volna hétvégén szülni, hogy tutira itthon legyen a férjem, amikor beindul a szülés. Én attól féltem, hogy itt állok pl hétfő délelőtt, elfolyik a magzatvizem és még arra kell várnom, hogy a férjem hazaérjen a munkából...

Na mindegy,szóval megbeszéltem a babámmal, hogy azon a hétvégén szülessen meg, 6-án vagy 7-én.

Előtte 5-én még voltam dokinál is, de ő azt mondta, hogy ki van zárva, hogy szülök a hétvégén, még lesz vagy másfél hét (zárt méhszáj, pocakom sem szállt le, fájásom sem volt).

6-án nem is történt semmi, azon kívül, hogy leszőröztem magam, körmöt vágtam, hajat mostam, kitakarítottam, összeraktam a kórházi csomagot, megnéztem a megasztárt, aztán mondtam a férjemnek, hogy na mehetünk szülni, készen állok :) Erre reggel jöttek a fájások, és mentünk szülni, pár óra alatt meg is született a kislányom :) :) :)

Hát előzmény mondjuk annyi volt, hogy én gyalog jártam lift helyett (kilencediken lakunk), amikor 6-án este hajat mostam, akkor beleültem a kád meleg vízbe, és aznap még szexeltünk is, de nem tudom, hogy ezek miatt indult-e be a szülés, vagy amúgy is beindult volna.

Inkább pszichésen indítottam be a szülést, mert nagyon nagyon azon a hétvégén akartam szülni :)

Úgyhogy én hiszek ebben!!!


Most október 22-re vagyok kiírva, megint megbeszéltem a babámmal, hogy hétvégén szülessen, szóval vagy 16-án vagy 17-én megyünk, nagyon remélem, megint bejön, mint az első kislányomnál!!! Ő is kislány lesz!!


Nagyon jó szülést neked, és nagyon drukkolok, hogy sikerüljön a terved!!!!

2010. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos nagyon örülne neki a párod.

Nálunk bátyám apukám szülinapján született szept. 13.-án. A névnapjuk is egy napon van jún. 27.-én. Nekem pedig akkor van a névnapom, mikor anyukámnak a szülinapja máj. 4.-én. :D

Ez így jött össze. Viszont most én holnapra vagyok kiírva okt. 1-re, de nem tudom hogy megérkezik e a babó. Vagy csak majd 2.-án mikor párom hugának van a szülinapja. :D Hát jót röögnék az biztos.

2010. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nekem is jól esik olvasni a ti történeteteket :)

Szerintem nagy ajándék egy Baba valakinek :) Pláne ha az az apuka :)

Remélem nektek is összejön ahogy szeretnétek :)

Próbáljátok megbeszélni a Babátokkal :)

Sikeres és könnyű szülést kÍvánok Nektek, s majd Írjátok meg hogy ment!

2010. szept. 30. 18:12
 9/27 anonim ***** válasza:

09-30 13:10 vagyok, én írtam, hogy megbeszéltem a babámmal, hogy 16-17-én szülessen meg. Hát nem jött most össze, mint az első babámmal, még mindig egyben vagyunk, de nem baj :)

Elvileg péntekre vagyok kiírva, kíváncsi vagyok, mikor születik meg a kishugi :)

2010. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

No, hat lehet var a kovetkezo hetvegeig :)

En nagyon szoritok Nektek, hogy szombaton szulessen meg :)

Majd ird meg mi volt.

Sikeres es konnyu szulest!

Csak ugyesen :)

2010. okt. 19. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!