Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Be lehet "időzÍteni", hogy...

Be lehet "időzÍteni", hogy mikor szülessen a Baba?

Figyelt kérdés

Kicsit érdekes kérdés, de kÍváncsi vagyok rá. December 11-re vagyok kiÍrva, kislánnyal, s szeretnék egy kis meglepetést okozni páromnak. Ő december 6.-án ünnepli a születésnapját, és jó lenne ha úgy időzÍtene a Leánykánk, hogy akkor bújjon ki :)

Szerintetek van módja, hogy kicsit besegÍtsek neki?

Nem akarok semmi drasztikus dolgot, ami veszélyezteti a Babát! Csak kÍváncsi vagyok, hogy véghezvihetem-e a "meglepetésemet", vagy gondolkodjam valami más ajándékon? :)

Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 30. 10:49
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Kedves elozo! Mi a helyzet Veletek?

Kibujt mar a Leanykad? :)

Majd irj mi volt!

2010. okt. 27. 19:29
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kicsit túlhordtam a babát (6 nap), de végül csak megszületett :) Megérte rá várni, mert az első fájástól kezdve 4 óra alatt megszületett, jó gyorsan jött!! Gátvédelemmel sikerült! 28-án 4-kor kezdődtek a fájások, 7-re értünk a kórházba, 8-kor már a kezemben tartottam :)

Tegnap jöttünk haza végre :) 3800 gr 57 cm :)


Neked is hasonló szép és könnyű szülést kívánok!!!

Minden jót!

2010. nov. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon orulok, hogy ilyen jol alakult a szules! Szep nagyocska a Babad, jo, hogy nem szenvedtel sokat :) (sietett hozzad :) )

Gratulalok hozza, es kivanok Nektek nagyon sok boldogsagot, jo egeszseget, es minden elkepzelheto jot a tovabbiakban!

2010. nov. 2. 10:15
 14/27 anonim ***** válasza:

Szia, utolsó vagyok.

Hogy vagytok, hogy állsz a dec.6-tal?? :)

2010. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Koszonom kerdesed, meg egeszben vagyunk szerencsere :)


Minden rendben van, tegnap voltunk a nodokinal, s egyenlore ugy allok, hogy a a mehszaj zarva van, a lepeny meg rendesen termeli a vert... Allitolag ket hetig meg biztos egyben maradunk :)) De pont tegnaphoz 2 hetre lesz az a bizonyos december 6, ugyhogy remelem, hogy 2 het mulva mar meglesz a baba :D


Probalom am vele megbeszelni a dolgokat, egyenlore maradni akar meg, de aztan el kell majd lassan kezdeni mondogatni neki, hogy szedje a satorfajat es induljon kifele :))


Ti hogy vagytok? Novekszik szepen a kicsike?

2010. nov. 23. 18:28
 16/27 anonim ***** válasza:

Szia, holnap lesz 4 hetes, már hízott 1 kilót :) Nagyon édes baba, egész nap alszik, néha nézelődik, és kb 3-4 óránként szopizik, nagyon szép rendszert alakított ki magának.

A nagylányom 2 hét múlva lesz 2 éves (7-én), ő is nagyon szereti a húgát, nagyon édesek együtt.

Két szuperjó alvó gyerekem van, úgyhogy én is sokat tudok pihenni.

Neked is ilyet kívánok majd :)

Mindenképpen írj majd, hogy mi van veletek, nagyon kíváncsi vagyok, hogy bejön-e a hatodika :)

Szia

2010. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Szia, előző vagyok, no van esély, hogy holnap szülsz? :)
2010. dec. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Szia:)

Hjajj, annyira remelem :D

Ma kellett menjek a dokihoz vizsgalatra, s mielott elindultam furdeskor eszrevettem, hogy elfolyt a nyakdugo, ugy orultem neki, azt hittem kiugrok a borombol :)

Eleve mar pakoltam magamnak haloinget, mindent a korhazba, hogy nah, akkor maradok is, es holnap szulok. Erre a doki megvizsgalt, s teljesen zart a mehszaj :( Ugyhogy hazakuldott, s azt mondta, hogy lehet mire hazaertek elmegy a viz, de az is lehet, hogy holnap, vagy holnaputan, vagy akar meg egy het mulva se... :( Ellettem keseredve, de sokat kellett setalnom, s bar eleg eros fajasaim vannak, setaltam...

Ugyhogy ma este ugy fekszek le, hogy megbeszelem a babaval, hogy holnap reggel szepen nyujtozkodjon egy nagyot, hogy folyjon el a magzatviz, s Apanak okozunk majd egy nagy oromet :)

Mindenkepp jo jelnek veszem, hogy elment a nyakdugo, s bizom benne, hogy holnap kibujik :)

Volt a parom velem ekografon(most eloszor), s felkialtott, hogy "meg egy ilyen gyonyoru Babat!" Teljesen el volt tole ajulva :)

Szorits, hatha reggelre vizes lesz a pizsamam :)

Amugy tenyleg nagyon erosen fajok. Minden mozdulat mar szenvedes, s a Baba is nagyon nyujtozkodik... Nehezen jarok, kb olyan a jarasom, mint a pingvine. Remenykedem benne, hogy holnap kibujik :)

Mindenkepp megirom majd :)

Koszonom, hogy erdeklodsz irantunk, kedves vagy :)


Ti amugy jol vagytok? Szepen novoget a Babad?

2010. dec. 5. 16:27
 19/27 anonim ***** válasza:

Az első lányommal így indult a szülés :) Elment a nyákdugó, aztán már jöttek is a fájások. Hiába fáj, muszáj sokat sétálni vajúdás közben!!!! Az jót tesz, puszta gravitáció :) Hadd menjen minél lejjebb a baba séta közben, és még a méhszáj is jobban tágul!!!


Nagyon drukkolok neked!!!!!!! De izgalmas :)


Mi jól vagyunk, a kicsi baba nagyon szépen növöget, a nagylányomnak pedig most buli az élete, ugyan holnap lesz 2 éves, de már 3 napja mindenki őt ünnepli, tiszta átjáróház van nálunk. Tegnap még a Télapó is eljött hozzá :)


Ügyes legyél :) Drukk!!!

2010. dec. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm megszült tegnap (6-án), pedig a múlt hétre volt kiírva. Remélem neked is sikerült "teljesíteni a dátumot", remélem azért nem írsz :)
2010. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!