Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha valaki próbálja úgy időzíteni a teherbeesést, hogy a baba a neki szimpatikus csillagjegybe szülessen?

Figyelt kérdés
Furcsának találod, vagy viccesnek, vagy teljesen hétköznapinak?
2010. nov. 28. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ember tervez,Isten végez... :)
2010. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neki ez fontos, akkor egészségére:) de akkor sincs biztosíték hogy nem jön hamarabb-később :)
2010. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajjjjjj....:(((
2010. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Odasetalnek hozza es kernek egy adaggal a turelmebol.

Merthogy nekem ehhez nem lenne.

Amikor gyermeket terveztunk, akkor alig vartuk a ferjemmel, hogy vegre megfoganjon a baba. A 2. babanal gondolkodtunk, hogy kiprobaljuk azt a modszert, hogyha a peteeres elotti aktusbol fogan a baba, akkor nagyobb esellel lany, ha a peteeres napjan szeretkezunk, akkor nagyobb esellyel fiu.

Lanyt szeretett volna inkabb a ferjem 2. gyereknek.

De ugye ez vagy bejon, vagy nem, viszont arra meg sokkal nagyobb az esely, hogy peteeres napi aktusbol fogan baba.

Tehat donthettunk volna, hogy kiserletezunk honapokig, vagy egyutt vagyunk, Istenre bizzuk a baba nemet es talan elsore sikerul.

Utobbit valasztottuk, elso honapban teherbe esetem es fiu lett. :-)

Es igy van jol.


Szoval az biztos, hogy en csillagjegyert nem birnam honapokig halasztani a teherbeesest, ha az elhatarozasunk mar meglenne.

2010. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez baromsag lolll es ha nincs erett petesejt pont akkor?:D
2010. nov. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Én nagyon nem szerettem volna oroszlán és szűz csillagjegyű gyereket! Így abban a két hónapban nem is próbálkoztunk.

Amúgy az ascendens legalább ennyire meghatározó, amit meg végképp nem lehet szabályozni. Pl. az ikreim között fél óra van, különböző az ascendensük, s ég és föld a két gyerek!

2010. nov. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam vele, hogy ha más azzal trükközik, milyen nemű legyen a baba, semmi extra nincs abban, ha más meg a csillagjegyet szeretné meghatározni.

Mi nagyon rágyúrtunk, hogy a kisfiunk oroszlán legyen, de eléggé lecsúsztunk róla. :) ugyanis kos lett. De nem bánom. A végén már az volt a kívánságom, hogy milyen csillagjegyű NE legyen.

2010. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha egy évben csak egy hónapban próbálkozik, és akkor sem jön össze, akkor úgy kell neki....

Én is mindig azt mondom, mint az első: Ember tervez, Isten végez....

2010. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az ilyen csillagjegyes dolgokban.
2010. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna ha Oroszlán jegyű lesz a gyerekem!:) Nem jött össze, augusztus helyett decemberi lett, így Nyilas! Annyira nem voltam zizzent, hogy emiatt kihagyjunk 1 év próbálkozást:))
2010. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!