Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a teendő, ha elmegy a...

Mi a teendő, ha elmegy a magzatvíz? Van még idő lezuhanyozni, és hajat mosni, vagy azonnal indulni kell a kórházba?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 14:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy gondoltam, hogy van még idő hajmosásra és zuhanyzásra is, elfolyt a magzatvíz, ekkor még nem volt fájásom se. Nem száritottam a hajam, de még ez volt a szerencse, mert nem biztos, hogy beértünk volna a kórházba. Hajnali 4-kor elfolyt a magzatvíz, fél 5 körül indultunk a kórházba, ekkor kezdődtek a fájások (rögtön 4 percesek) 5-re értünk be. 5 óra 50-kor született meg a kisfiam. Szóval ez is egyénenként változó. Lehet, hogy még órák, de az is lehet, hogy nem. Inkább indulj ilyen esetben, mint, hogy kocsiban szülessen meg a pici. Mindenkinek ilyen gyors, kibírható fájdalommal járó és szerencsés szülést kívánok.

2010. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!